Yılbaşı figürlü lif yapımı

Yılbaşı figürlü lif yapımı görselliği oldukça güzel olan hadiye olarak yapabileceğiniz harika lif modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modellerinde farklı çalışmalar arıyorsanız birçok lif örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yılbaşı figürlü lif modeli de farklı lif çalışmalarımızdan birisidir.

Yılbaşı figürlü lif modeli yapımı oldukça kolay olan çeyizlik lif örnekleri arasında yer alacaktır. Sipariş alan arkadaşlarımız içinde şahane lif olacağını ve bol sipariş getireceğini düşünüyoruz. En yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yılbaşı figürlü lif yapımı

Lif modelinin yapılışı için 6 renk lif ipi kullanıyor.

Zemin beyaz papatya zemin olarak hazırlanıyor.

Geyik yapılışı için açık kahve ve koyu kahverengi gözler için siyah burun için kırmızı yapılışı ortadan başlayıp fıstıklar yaparak bir yuvarlak oluşturuyoruz. Kulakları ve boynuz yapıp geyik yapımını tamamlıyoruz.

Daha sonra hediye paket için kırmızı ve simli oya ipi kullanıyoruz hediye paketi için 4 fıstık la başlayıp 4 sıra üçlü yıldız tekniği yapıp tamamladıktan sonra simli oya ipimizle fiyonk ve paket bağımızı yapıp bitiriyoruz en son noel baba için ortadan 5 zincir çekerek içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz.

2 Sırada her yuvanın içine 2 li fıstıklar yapıyoruz noel babanın gözleri için siyah burnu için kırmızı kullanıyoruz sakalları için beyaz ipimizle üç kat içlerine ikili trbzan yapıyoruz katları tamamlayıp noel baba tamamlıyoruz ve her yaptığımız figürden 2 şer tane yapıp papatya zemin üzerine dikiliyor yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yılbaşı figürlü lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://youtu.be/gM_kcXsFNVI
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Lifperisi_arzu dedi ki:

    Selam teşekkürler

BİR YORUM YAZ