Yılbaşında Nasıl Giyinilmeli?

Yılbaşında Nasıl Giyinilmeli?

Yılbaşı akşamları özel akşamlardan ve gecelerden biridir. Yılbaşına evde, baloda, partide her nerde girerseniz girin mutlaka şık olmalı ve yılbaşına bu şıklık ve zarafet ile girmelisiniz.

Yeni yıla girecek olmanın heyecanı ve umuduyla beraber, o yıla nasıl girersek öyle geçmesini temenni ederiz. Bu yüzden o akşam enerjinizin yüksek olması ve kendinizi iyi hissetmeniz için öncelikle şık olmanız gerekir. Yılbaşı geceleri için ayrı bir özen gösterdiğimiz doğrudur. Ancak sırf bir gece giyilecek bir elbise veya kıyafet için çok paralar vermek zorunda değilsiniz. Dolabınızda bulunan sade bir kıyafeti de şık aksesuarlar, göz alıcı ayakkabılar ve çanta kullanarak çok şık bir hale getirebilir ve yılbaşı konseptine uydurabilirsiniz.

Yılbaşı geceleri abartıyı kaldırabilecek bir konsepte sahiptir. Bunun için pul ve payet ağırlıklı abiyeler ve elbiseler de tercih edebilirsiniz. Tabi ki giydiğiniz elbise yılbaşına nerde gireceğinize göre değişir. Bir baloda girecekseniz farklı evde girecekseniz farklı, partide girecekseniz farklı bir kombin ve konsept ayarlamalısınız. Kıyafetlerinizi seçerken en çok dikkat etmeniz gereken ise aşırı abartıdan kaçınmak, gideceğiniz yere göre giyinmek, şık ve sade bir makyaj yapmak, saç modelinizi tüm gece dayanacak şekilde seçmek ve aksesuarların gücünden yararlanmak olmalıdır.

   Yılbaşı balosu için tercih edilebilecek elbise uzun abiye tarzı elbiselerdir. Eğer seçtiğiniz elbise sade bir elbise ise aksesuarlarınızı renkli ve ışıltılı seçebilirsiniz. Ancak seçtiğiniz elbise bol pullu, payetli ve ışıltılı ise aksesuarlarınızı sade seçmelisiniz. Bu ikisinin dengesini iyi yakalayın ki şık olayım derken maskara olmayın. Yılbaşında en çok tercih edilen renkler arasında her zaman olduğu gibi siyah renk abiyeler ön plandadır. Bunun dışında ise en çok kırmızı, koyu mavi ve yeşil tercih edilmektedir.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ