Yıldız Çiçeği Lif Modeli Yapılışı

Yıldız çiçeği lif modeli yapılışı harika bir lif modeli olduğunu düşündüğüm ve çeyizlik olarak mutlaka yapılması gereken bir güzel lif modeli sizlerin beğenisini beklemektedir.

Yıldız çiçeği lif modeli görselliği ile oldukça dikkatleri üzerine çeken lif örnek modelidir. Çeyiz bohçalarına yakışacak bir model olduğuna göre annelerimiz severek örecekleri lif modelimizi severek örüp çeyizlik ve hediyelik olarak vermeniz dileğiyle

Lif modeli yapıp satışa sunan arkadaşlarımız için kaçırılmaması geren bir örnektir. Bol sipariş getirecektir. Renk uyumu harika görünüyor, sizler istediğiniz renk tonlarında yapabilir veya yaptıra bilirsiniz.

REKLAM ALANI

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Detaylı anlatım ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı modeller içinde sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni güzel lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Yıldız Çiçeği Lif Modeli Yapılışı

Çiçek lif modeli için 3 renk lif ipi yeterli oluyor.

Modele ortadan başlanıp 6 fıstık aralara 2 zincir yapıyoruz
Her sırada düzenli arttırmalar yaparak 5 fıstığa ulaştıktan sonra tepede 2 li toplayana kadar eksiltme yapıyoruz.

Zemin hazır olduktan sonra yaprak uygulamasına geçiyoruz
Yaprakları 4 e kadar attırıp tek fıstık kalana kadar eksiltiyoruz
Bu şekilde yaprak uygulamamızda bitmiş oluyor.

Her araya yaprakları işlendikten sonra çiçekleri yapıp eklemesi kalıyor
Normal liflerde kullanılan puf çiçek yapılıyor ama farklı bir çiçek modeli de kullana bilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Yıldız çiçeği lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ