Yıldız çiçeği lif modeli yapılışı

Yıldız çiçeği lif modeli yapılışı lif örnekleri genç kızlarımızın çeyizlerini süslemeye devam ediyor. Yeni tasarım lif modelleri her geçen gün yeniliklerle siz lif sevenlerin beğenisine sunulmaktadır.

Kız çeyizlerinde olmazsa olmazlardan lif yapılışları annelerimizin en sevdiği el işleri arasında yer almaktadır.

Banyo lifleri yapıp satış yapanlar için yıldız çiçeği lif modeli aradığınız lif örneği olabilir. Bol siparişler getirmesi dileğiyle faklı modellerinde sizlere yardımcı olabileceği düşünüyorum. Canimanne.com sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz lif modellerine ulaşabilir veya yazımızdaki linklere tıklamayı unutmayınız.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. İstediğiniz lif ip markası tercih edebilir. İpinizi uygun tığ seçimi daha kolay yapmanıza yardımcı olacaktır.

Yeni lif modellerinde tekrar görüşmek dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin diliyorum. HOŞÇAKALIN

Yıldız çiçeği lif modeli yapılışı

Yıldız çiçeği lif modeli detayları yapılışı

5 Numara tığ seçimi

Yıldız tekniğiyle örülmüştür.

7 adet çiçek yapıyoruz. Dilerseniz her çiçekte farklı renkte kullanabilirsiniz. Çiçekleri yaptıkça birbirine birleştiriyoruz ve orta kısmına farklı bir renkle trabzanlar dan oluşan bir tomurcuk kısmı yapıyoruz. Düz renk yuvarlak bir zemin örüp bu çiçekli kısmı buraya dikerek modelimizi bitiriyoruz.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Yıldız çiçeği lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ