Yıldız kartanesi lif modeli yapılışı

Yıldız kartanesi lif modeli yapılışı yuvarlak ve detaylı lif sevenler için harika bir lif modeli diyebileceğimiz şık lif örneği olarak sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Lif modelleri çok sevilen el işleri dışında hanımlarımızın emeğinin karşılığı iş olarak sevilerek yapılmaktadır. Emekçi bütün ev hanımlarımızı kutluyorum.

Bir çok lif modeli beğenilerek kız çeyizleri için hazırlanmaktadır. Yıldız kartanesi lif modeli de kızlarımızın çeyizi için oldukça güzel bir lif çalışması olacaktır. Annelerimiz severek öreceklerini düşünüyorum.

Lif modellerini ve yapılışlarını yeni yeni öğrenmeye çalışan arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Detaylı anlatımlarla kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lif yapılışları sipariş alan hanımlarımız için sitemizde oldukça fazla lif modellerimiz mevcuttur. Bakmadan karar vermeyiniz. Yıldız kartanesi lif örneği sizin için bol siparişler alması dileğiyle, yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Yıldız kartanesi lif modeli yapılışı

Yıldız kartanesi lif modeli detayları

Yıldız kartanesi lif modeli yapımı
Modelimize 5 numara tığ ile örülmüştür.

7 Zincir çekip halka yaparak başlıyoruz. Tekli fıstık yöntemiyle başladığımız modelde düzenli olarak artırma yaparak ve ipler içten yürütülerek bir yıldız şekli veriliyor. 2 sırada kutu tekniğiyle beyaz renk ipler ördükten sonra araları renkli iplerle doldurduktan sonra kenar oyası yaparak modelimizi bitiriyoruz. Dilerseniz orta kısma bir puf çiçek yapıp dikebilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolaylık diliyorum.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Yıldız kartanesi lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.


Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum. Tasarım lif_uzmanı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ