Yıldız örgü tekniği ile boyunluk yapılışı

Yıldız örgü tekniği ile boyunluk yapılışı

Yıldız örgü tekniği ile boyunluk yapılışı aynı tekniğin bere modelini sizlerin beğenisine sunmuştuk takım olarak yapabileceğiniz en kolay ve şık bere ve boyunluk yapımını sayfamızda bulabilirsiniz.

Yapılışı kolay boyunluk modeli renk tercihini kıyafetlerinize uygun olarak seçebilirsiniz. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde kolay bir çalışmadır.

Farklı boyunluk modelleri sayfamızda bulunmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlere sunulmaktadır. Video anlatımlar oldukça kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca yazımızın içindeki linklere tıklayarak modellerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle tekrar buluşmak üzere hoşçakalınız..

Yıldız örgü tekniği ile boyunluk yapılışı

Malzemeler

1 Yumak Alize angora gold ip
4 Numara 2.5 mm. tığ kullanımı

Sizler ip ve elinizin yatkınlığına göre tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: Modelimizi yıldız örgü tekniği ile dikişsiz olarak örüyoruz. 42 fıstık olarak modelimize başlıyoruz ve sırayı birleştiriyoruz. Her sıra başında eksiltme işlemiyle başlayıp sıra sonunu 4 fıstıkla kapatarak modelin bütünlüğünü sağlıyoruz. 42 fıstık olarak başlayıp 14 sıra örerek dikişsiz bir şekilde boyunluğu tamamlıyoruz. İstediğiniz sayılarla istediğiniz iplerle ve her yas grubuna uygun olarak kolaylıkla örüp kullanabileceğiniz bir modeldir. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Boyunluk modelleri, boyunluk yapımı, örgü boyunluk yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir..

Fıstık modeli ponponlu boyunluk yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız..

Düğmeli boyunluk yapımı için linke tıklayınız..

Yıldız örgü tekniği ile boyunluk yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ