Yıldız Şeklinde lif modeli yapılışı

Yıldız lif modeli yapılışı 6 dilimden oluşan yuvarlak lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yuvarlak ve şekilli lif modelleri tercihiniz ise yıldız lif modeli görselliği şık olan bir modeldir. İster hediyelik ister çeyizlik için yapabilirsiniz.

Lif modelleri yapımı video anlatımlı olması hanımlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır. El işleri arasında en çok tercih edilen lif modelleri çabuk yapılışı ve kısa zamanda bitmesi tercihleri arttırmaktadır. Özellikle kızlarımızın çeyizlerinde yer almaktadır. Damat lif modelleri bohçalarda olmazsa olmazlardan olmaktadır. Farklı takım lif örnekleri de yine en çok yapılan modeller arasında bulunmaktadır.

Banyo lif modeli yapıp sataşa sunan arkadaşlarımız içinde lif modelleri oldukça önemlidir. Görselliği güzel olması ve yapımı kolay modeller yine lif örneklerinde aranan seçenekler arasındadır. Çeyizlerde sipariş için yeni tasarım örnekleri ilk tercihler arasındadır. Sayfamızda geniş lif çalışmaları bulunmaktadır. Bir çok modeli bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yıldız Şeklinde lif modeli yapılışı

4 Renk lif ipi tercih edilmiştir

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Orta kısımdan başlanan yuvarlak lif altı dilimden oluşan beş sıra tek renkle örüp devamında farklı renk ile devam edeceğiniz ve aralarda çiçek detayı kullanılmıştır. Kenar detayı oyası yapıp ve orta kısımda çiçek yaparak lif modelini tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Yıldız Şeklinde lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ