Yıldızlı Papatya Bahçesi Lif Modeli Yapımı

Yıldızlı Papatya Bahçesi Lif Modeli Yapımı

Merhabalar yeni bir lif modeli ile karşınızdayız. Yıldızlı papatya bahçesi lif modeli yapımı siz lif modeli örmeyi sevenlere gelsin. Yıldızlı papatya bahçesi lif modeli yapımında beş renk ip kullanılmış sizler dilediğiniz renkleri kullana bilir elinizdeki iplerini değerlendirmek sizlere kalmış, yıldız papatya lif modeli gösterişli bir lif modeli olmasıyla dikkatleri üzerine çekerken lif modelleri iş kaynağı olmuş hanımlarımız için yeni siparişler getireceğini düşünüyorum.

Papatya bahçesi lif modelini iki renk olarak çalıştık, Sevilay hanımın harika lif modeli tasarımı için teşekkür ederiz. Lif için 7 numara tığ kullanabilirsiniz, yada ipinize uygun tığ kullanabilirsiniz, bir adette makasa ihtiyacınız olacaktır. Renk olarak istediğiniz renkleri kullanmanız tamamen sizin tercihinize bağlı olacaktır.

Yıldızlı papatya lif bahçesi lif modeli videolu anlatımını aşağıdaki videoyu izleyerek yapabilirsiniz.

Yıldızlı papatya bahçesi lif modeli yapımı (Süreyya ertem tasarımı) olan sibelle örgü kanalının anlatımı ile harika bir çalışma olmuş teşekkür ederiz.

Yıldızlı papatya lif bahçesi lif modeline dair her türlü sorularınızı aşağıdan yorum olarak bizlere iletebilirsiniz, ayrıca yaptığınız lif modellerini bizlere iletmek için paylaşırken @canimannecom etiketini eklemeyi unutmayınız.

blank

Yıldızlı Papatya Bahçesi Lif Modeli Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ