Yonca dilimli kalp lif yapımı

Yonca dilimli kalp lif yapımı

Yonca dilimli kalp lif yapımı muhteşem liflerin tasarımı olan çiçek teması sevenler için, lif örneği sizlerin beğenisinde bir çok kız çeyizini süsleyen lif yapılışları annelerimizin vazgeçilmezi olmaktadır. Tığ işlerini seviyorsanız en güzel tığ işi lif yapılışları kolaylık ve elimizdeki hafifliğiyle farklı farklı modelleri ile sıkılmadan devamlı örülen el işi,

Lif modellerinde yeni tasarım arıyorsanız sizin için yonca dilimli kalp lif yapılışı video anlatımlı olarak sizleri bekliyor. farklı renk tonlarında yapıla bilir. Hediye vermek için en şık tasarım diyebiliriz.

El işlerinde lif çalışmaları birince sırada yer almaktadır. Hobi olarak başlayan ve iş olarak hanımlarımızın vazgeçilmezi işleri oluyor. Sizlerde yeni işiniz uğraşınız lif örnekleri olabilir. Bir çok farklı modellerimiz canimanne.com sayfamızda ve yazımızdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lif modellerinde sipariş alan hanımlarımız için yonca dilimli kalp lifimiz bol bol sipariş getirmesi dileklerimle pazarda satış yaparken ören, evinde işi lif yapımı olan, emeği olan tasarım yapan üreten bütün hanımlarımız kutluyorum.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Sizlerde bir çok modelimizi video anlatımlı olarak uygulaya bilirsiniz tüm örneklerimizde video anlatımı mevcuttur. Tekrar güzel, özel lif yapılışlarında görüşmek üzere hoşçakalın..

Yonca dilimli kalp lif yapılışı için malzemeler

3 Renk ip

♣  3 Numara tığ seçimi,

 İplerde marka tercihi sizlere kalmıştır.

Yonca dilimli kalp lif yapılışı   

♥  4 Küçük kalp yapılışından başlanan ve yonca dilimlerini alan bir lif çalışması,

3 Lü yıldız tekniği ile fıstık şeklinde örgü tekniği kullanılmış,

Kenar süsü tekli fıstık tekniği uygulaması yapılmış,

          ⇓

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları için daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı bizlerden esirgemeyin video anlatımlarımızın devamlılığı için paylaşım önemlidir.

Yonca dilimli kalp lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.♣ ♥

Muhteşem lifler kanalına bu güzel tasarımı için çok teşekkür ediyorum.

blank

Yonca dilimli kalp lif yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ