Yöresel İğne Oyası Modelleri

Yöresel iğne oyası modelleri hakkında konuşacağız bugün. İğne oyası zor gibi gözükse de tekniklerini öğrendikten sonra yapmak son derece zevklidir. Ve harika eserler çıkardıkça daha fazla yapmak isteyeceğiniz çok kıymetli bir uğraştır.

Tam bir tasarım diyebileceğimiz iğne oyasını öğrendikten sonra, engin hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak farklı modeller çıkartma mümkün. Yöresel iğne oyası modelleri arasında çiçek desenli iğne oyası modelleri çok fazla tercih ediliyor. Çok tercih edilmesinin sebebi, zarif ve şık bir görüntü elde edilmesinden kaynaklı. Havlunuzun rengine yada havlu üzerine işlenmiş desenin rengine göre işlenmeye başlanan iğne oyası ile havlu, basit işlevinden çıkıp; harika bir tasarıma dönüşüyor. Yöresel iğne oyası modellerinden biri üzüm taneleri iğne oyası, Yöresel iğne oyası modelleri nden diğeri papatya iğne oyası, Yöresel iğne oyası modellerinden bir başkası böğürtlen iğne oyası, yöresel iğne oyası modellerinden bir başkası limon taneleri iğne oyası diye çoğaltmamız mümkün. Genelde renkli iplikler ile işlenen meyve iğne oyasının görsel şölene dönüşmesini heyecanla bekleyen emekçi ve maharetli eller işini daha hızla yapıyor. Farklı ebatlarda işlenen çiçek motifleri de oldukça ilgi görüyor. arasında papatya çok fazla ilgi görüyor. Yöresel iğne oyası modelleri, Bunun dışında, gül, lale, karanfil, kasımpatı gibi çiçek çeşitlerini sıralamak mümkün. Tek renk yapmak istemeyen hanımlara farklı alternatifler de sunuyor iplik dünyası. Tek yumakta rengarenk ipliği de üreten dantel iplikçileri hanımlara sunuyor. Ve gökkuşağı gibi rengarenk desenli yöresel iğne oyası modelleri de çıkartmak mümkün. İğne oyasının alternatifleri, katalog, internet ya da hayal gücünüzün enginliği ile de doğru orantıda genişletilebilir.

Yöresel iğne oyası modellerini arttırabiliriz. Her yöreye göre işlenen modeller arasında tığ işi modeller son derece önemli. Sitemizde de sık sık yer vermeye çalışıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ