Yumurta Soymanın İnanılmaz Pratik Yolu

Yumurta Soymanın İnanılmaz Pratik Yolu

Sabah kahvaltılarının baş tacı; gün boyu sizi tok tutacak kapasiteye sahip protein deposu yumurtadan başkası değildir. Haşlanmış bir yumurta sizi günün ilerleyen saatlerine kadar idare edecek yegane şeydir. Şimdi gelelim pratik bilgiler detaylarına. Sabah kahvaltısı için haşlayacağınız yumurtaları soyarken zorlanıyor musunuz, acele ettikçe eliniz ayağınız birbirine mi dolanıyor? Hiç dert etmeyin, artık yumurta soymanın inanılmaz pratik bir yolu var hanımlar.

yumurta-soymanin-inanilmaz-pratik-yolu-1

Yumurta soymanın inanılmaz pratik yolunu sizlerle paylaşmadan önce kahvaltı için haşlayacağınız yumurtayı nasıl kolaylıkla soyabilirsiniz, bunun bazı püf noktaları ile bilgilerinizi tazelemek istiyoruz.

yumurta-soymanin-inanilmaz-pratik-yolu-12

Kahvaltı için hazırlayacağınız yumurtanızı mutlaka soğuk suyla haşlamalısınız. Yavaş yavaş ısınarak kaynayan su ile haşladığınız yumurtanız emin olun soyarken size fazla zorluk çıkarmayacaktır. Ayrıca yine yumurtanızı haşlarken suyuna ekleyeceğiniz 1 kaşık karbonat ile yumurtanızı çok daha kolay soyabilirsiniz.

yumurta-soymanin-inanilmaz-pratik-yolu-5

Gelelim yumurta soymanın kolay yolu olan inanılmaz bilgiye. Yumurtanızı haşlayıp soyma safhasına geldiğinizde onu sıcakken bir su bardağına koyacaksınız. Bardağa 1,5 santimini dolduracak kadar soğuk su ekleyip elinizle ağzını kapatıp yumurta içindeyken çalkalayacaksınız. 10 saniye sonra yumurtanızın kolaylıkla soyulduğuna şahit olacaksınız hanımlar.

Yumurta soyarken bile vakit nakittir ilkesinden yola çıkarak işlerimizi en kısa sürede nasıl hallederiz düşüncesiyle en pratik bilgilere ulaşmaya çalışıyor ve sizlerle paylaşmak istiyoruz. Doğru ve pratik bilgilerle, en doğal yollardan işlerimizi çözmenin peşinde olan ve hayatı kolaylaştırmak isteyen herkesin faydalanması için hazırlıyoruz tüm çalışmalarımızı.

yumurta-soymanin-inanilmaz-pratik-yolu-4

Zahmetsizce soyacağınız yumurtalar için size 1 su bardağı ve 10 saniye vakitten başka bir şey gerekmiyor sevgili hanımlar.

www.canimanne.com sitesindeki nefis yemek tarifleri ile sofralarınızı şenlendirebilir, sevdiklerinizin kalbine giden yolun sırrını çözebilirsiniz. Beğendiğiniz sayfalarımızı sosyal medya hesaplarınızda da paylaşırsanız sizin sayenizde daha kişiye ulaşabiliriz.

yumurta-soymanin-inanilmaz-pratik-yolu-3

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ