Canım Anne

Yün Kazaktan Çanta Yapımı

Yün Kazaktan Çanta Yapımı

Yün kazaktan çanta yapımı geri dönüşüm fikirlerinde eskimiş kazaklarınızı çanta yaparak değerlendirebilirsiniz. Amaç eski kıyafetlerimizi tekrar kullanıma kazandırmak bunun için neler yapabiliriz.

Kullanımı olmayan giymediğiniz kazaktan güzel çanta modeli hazırlaya bilmek nasıl uygulayabilirsiniz. Yazımızın içinde iki video anlatımı sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sizler kendi hayal gücünüzü ve renk seçimlerini kendi tercihinize göre kullanabilirsiniz.

Kazaktan çanta yapımı: Neler uygulayabiliriz elyaf kullanımı çantanızı daha dolgunluk sağlayacaktır. Keçeden sap seçimi tercih edebilirsiniz. Veya tahta sap kullanımı, eski çanta saplarını değerlendire bilirsiniz, kullandığınız kazak renk ve modele göre işleme uygulayabilir veya boncuk dikilebilir, astar içine yaparak arasına elyaf kullanımı çantanıza düzgünlük katacaktır. Uygularken modeli değiştirmek ve kendi tarzınızı yaratmak sizlerin beğenisine kalmıştır.

Farklı çanta yapımı arayan hanımlarımız sayfamıza göz atabilirsiniz. Tığ işi çanta yapılışı, file çanta modelleri, yazlık çanta, çocuk çanta yapımı, koton ip ile çanta yapımı hepsi video anlatımlı olarak sayfamızın içeriğinde bulunmaktadır. Yazımızın içindeki linke tıklayarak en güzel çanta modellerine ve yapılışlarına ulaşabilirsiniz.

Geri dönüşüm fikirleri, kendin yap, ilginç fikirler ve çanta yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Benden size youtube kanalına ve geri dönüşüm dıy youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yün Kazaktan Çanta Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ