Yuvarlak dalgalı lif modeli yapımı

Yuvarlak dalgalı lif modeli yapımı

Yuvarlak dalgalı lif modeli yapımı çeyizlik lif modeli arayanlar için harika bir lif örneği olacağını düşünüyoruz. Yapılışı kolay görselliği güzel olan bu lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Yuvarlak lif modelleri sevenler için bir çok yuvarlak vede farklı lif yapılışlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Lif modellerinin yapılışını yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımları oldukça yardımcı olacaktır. yeni tasarımlı lif modelleri, farklı lif örnekleri ile karşınızda olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yuvarlak dalgalı lif modeli yapımı

Yuvarlak kolay lif yapımı

2 Renk lif ip

2 Numara silikon saplı tığ kullandım.

Siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz

Lif modeline lila rengimizle başlıyoruz 5 zincir çekerek içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada her fıstığın tepesine 2 li fıstıklar yapıyoruz her sıra başında artırarak 10 sıra kutu tekniği yapıyoruz beyaz ipimizle üçgen tepecikler yapıyor ilk sırada 4 fıstık ikinci sıra 3 fıstık 3 sırada 2 fıstık kalana kadar eksiltiyoruz ve en son sırada lila rengimizle kenar geçip lif modelini bitiriyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yuvarlak dalgalı lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://youtu.be/u4XkL0NVm-U
Lifperisi arzu kanalına bu güzel lif paylaşımı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ