Yuvarlak örümcek lif yapımı

Yuvarlak örümcek lif yapımı kolay lif örneği arayanlar için örümcek detaylı yuvarlak kolay lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir. Lif modelleri youtube kanallarına hanımlarımız tarafından yüklenip takipçilerine lif sevenlere sunulmaktadır. İstediğiniz lif örneklerini youtube kanallarına yazarak bulabilirsiniz. Lif modelleri günümüzün en çok örülen el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışları modelin örneğine göre değişmektedir. Video anlatımların yapılışları oldukça kolaylaştırmaktadır. Yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlamaktadır.

Yuvarlak örümcek lif yapımı günlük ve çeyizlik ve sipariş için uygun model olduğunu düşündüğümüz örnekler arasında yer alacak modeli sipariş alan arkadaşlarımızın bol bol sipariş alması dileğiyle,

Çeyizlik lif modelleri en yeni ve tasarım görselliği güzel olan lif modelleri tercih edilmektedir. Nişan bohçalarında yer alan lif modelleri takım lif örnekleri tercih edilmektedir. Sayfamızda tasarım ve yeni takım lif çalışmalarını bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellere ulaşıp inceleyerek istediğiniz örneği uygulayabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Yuvarlak örümcek lif yapımı

Örümcekli yuvarlak lif yapımı

Modelimizin yapımı için 2 renk lif ipi ve 7 numara tığ kullanıyoruz. 7 zincir çekip bir halka yaparak modele başlıyoruz. Halkanın içine 6 tane tekli fıstık yapıyoruz. Baklava dilimi şeklinde 6 dilim olacak şekilde örüyoruz. Aralarda örümcekler yapıyoruz. Kenar oyası olarak örümcek üzeri fıstık yapıyoruz. Bu model için farklı kenar oyası tekniklerinden de faydalanabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yuvarlak örümcek lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ