Yuvarlak tomurcuk çiçekli lif yapılışı

Yuvarlak tomurcuk çiçekli lif yapılışı lif modellerinde en çok yapılan modeller arsında yuvarlak lif örnekleri tercih edilmektedir. Yuvarlak tomurcuk lif örneği şık lif modeli olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Yuvarlak tomurcuk çiçekli modeli istediğiniz renk seçeneği ile kendi beğendiğiniz ip renk tonlarında uygulayabilirsiniz.

Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri bir çok modeli sayfamızda mevcuttur. Yeni tasarım lif örnekleri, uzun, kare ve kese lif modellerini bulabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde lif örneklerimiz fikir olacaktır sayfamızı takip etmeyi unutmayınız. Örgü lif modellerinin en yeni modellerini sunmaya devam etmekteyiz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yuvarlak tomurcuk çiçekli lif yapılışı

Kolay yuvarlak lif modeli yapımı

Modelimize 6 numara tığla ortadan başlıyoruz. Yıldız tekniğiyle 6 dilim olarak başlanan modelin dilimleri her bir sırada 1 fıstık artarak ilerliyor. İpler içten yürütülerek sarı renk ipimizle v görünümü veriyoruz. Bu v nin içine her bir dilime 1 adet çiçek yapıyoruz. Model istenen büyüklüğe geldikten sonra tekli fıstıktan oluşan kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yuvarlak tomurcuk çiçekli lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Zarife’nin günlüğü örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ