Yüz kesesi lif modeli yapılışı

Yüz kesesi lif modeli yapılışı

Yüz kesesi lif modeli yapılışı farklı bir model lif çalışması olarak karşımızda yüz kesesi veya sabunluk olarak yapılabilecek şık bir lif örneği sizlerin beğenisinde olacaktır.

Lif modelleri bir çok modeli sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Lif modellerinin en güzel şık olanları canımanne.com sayfamızda sizleri beklemektedir. Video anlatımlı olarak yayımlanan sizler için yapılışları oldukça kolay olacaktır.

Annelerimizin bir çok modeli severek yaptıkları kızlarının çeyizleri için lif modelleri olmazsa olmazlardan olmaya devem ediyor. Lif modelleri o kadar çok güzel örneklerle karşımıza çıkıyor ki hepsini özenle örmek istiyoruz. Yüz kesesi lif örneğimiz sizin içinde iyi bir alternatif olacaktır sabunlarımız içinde mis kokuları saçacaktır.

Yeni öğrenecek arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça faydalı olacaktır. Kolaylıkla yapabileceğiniz modellere video anlatımlarla yapabilirsiniz. Şimdiden kolaylıklar diliyorum yapacak olan arkadaşlarımıza yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Yüz kesesi lif modeli yapılışı

Lif modelimiz de 2 renk lif ipi tercih edilmiştir.

2 Numaralı tığ kullanıldı.

İki ayrı renkle size göstermek istedim. İster tek renkle isterseniz iki renkle sabun lifi yapabilirsiniz. Beyaz iple yuvarlağını oluşturuyoruz her sırada ip kopartma yapmadan 1 sıra beyaz 1 sıra renkli iple fıstık yapıyoruz. İki sıra arttırmalar var. Orta kısmını bitirdikten sonra ağız kısmını fıstık yaparak bir parçasını bitiriyoruz. 2 parça olarak hazırlayıp bitiriyoruz. Kenar oyasıyla 2 parçayı birleştirip ortasına çiçek yapıp süslüyoruz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Bizlerde çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Yüz kesesi lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ