Yüze Kilo Aldırmak İçin Ne Yapılmalı?

Yüze Kilo Aldırmak İçin Ne Yapılmalı?

Çoğu insanın sorunu olan yüze kilo aldırmak için ne yapılmalı, hangi egzersizler yapılmalı içeriğimizden detaylı olarak bulabilirsiniz.

Yüz bölgesi bazı insanlarda kolayca kilo alırken bazı insanlarda ise oldukça zor kilo almaktadır. Yüzün çok zayıf olması hastalıklı veya solgun bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Yüz hatlarının belli olması için biraz kilolu olması gerekmektedir. Çok zayıf yüzde yanak kısımları ve göz altları çökük durduğu için oldukça cansız bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Ne kadar kilo alsanız da yüz bölgeniz istediğiniz gibi kilo almıyor şikayetçi iseniz aşağıda yer alan yüze kilo aldırma yöntemlerini ve önerilerini uygulayabilirsiniz.

Yüze Kilo Aldırmak İçin Ne Yapılmalı?

  • Doğal yağlar içerisinde yer alan yüksek yağ asitlerini sayesinde yüz bölgenize kilo aldırabilirsiniz. Bunun için kullanmanız gereken doğal yağ ise shea yağıdır. Seha yağını yüzünüze sürüp en az 10 dakika boyunca bekletin ve daha sonra dairesel hareketler ile masaj yapın. Bu uygulamayı düzenli olarak haftada 2-3 defa uyguladığınızda yüzünüz kilo alıp dolgun görünecektir.
  • Yanaklarınıza düzenli olarak saf ve organik bal sürüp masaj yapıp bekletin. Bal yanak kısımlarına dolgunluk ve canlılık verecektir.
  • Hem saç hem de cilt için birçok faydası olan aloe verayı yüzünüze sürdüğünüzde kolajen oluşumu artacaktır. Buda daha kilolu bir yüze sahip olmanızı sağlayacaktır.
  • Beslenmenize karbonhidrat ağırlıklı yiyecekleri eklerseniz de yüzünüz kilo alacaktır. Karbonhidrat içerikli besinler yüzün kilo almasını sağlayacaktır.
https://www.youtube.com/watch?v=Xazisjv5XyU
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ