Kolay patik modeli yapılışı

Kolay patik modeli yapılışı iki şiş modelinden tığ işi uyarlaması olarak yapılan harika bir patik modeli olarak sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Havaların soğuması ile evlerimize kapanınca örgü modelleri de oldukça fazla yapılıyor. Bizlerde canımanne.com ailesi olarak sizler için farklı bir çok örgü modelleri paylaşmaya gayret ediyoruz. İnşallah faydalı olmuşuzdur.

Kolay patik modelimizi video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için oldukça fayda sağlayacaktır. Patik ipi tercih edebilir veya farklı ip seçeneği olabilir. Elinize yatkın tığ seçimi seçerken ip kalınlığı ve inceliği oda önemli detaydır.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça çok yapılan patik modellerine yenisi eklemeye ne dersiniz? farklı renk tonlarında kıyafetlerinize uygun olarak yapabilir veya sevdikleriniz için armağan edebilirsiniz. Farklı örgü modelleri yapılışları ile sizlerin karşısında olma dileğiyle hoşçakalın.

Kolay patik modeli yapılışı

Kolay patik modeli detayları ve yapılışı

İki şişten tığa uyarladığım patik yapılışı

Uyarlaması pamuk liflere aittir.

Malzeme olarak iki renk istenilen marka patik ipi

Ele yatkın tığ (modelimiz 5 numara ile örüldü) Dikiş iğnesi ve makas

Yapılışı ise, kısa sürede bitirebileceğiniz çok şık ve çok basit modelimiz.tığ işine yeni başlayan arkadaşlarımız dahi kolaylıkla yapabilirler örneğimiz iki şiş modelinden esinlenerek tamamı tığ ile yapılıyor

37-38 ayak numaralarına uygun yapılmıştır sayılarımız eksiltilebilir veya ayak numaranıza göre artırabilirsiniz

Tüm detaylar video anlatımında olmaktadır . Yapmak isteyen arkadaşlarımıza kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri, tığ işi patik yapımı, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeniler ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çok beğenilen diğer modelimiz olan beş şiş örgü çorap yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kolay patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ