Beş şiş örgü çorap yapılışı

Beş şiş örgü çorap yapılışı kız çeyizlerinin en çok tercih edilen örgü işleri arasında birinci sırada yer almaktadır.

Yapılışı yeni nesil bilmeye bilir. Büyüklerimiz nenelerimizin çokça yaptığı beş şiş ile çorap yapılışı ayakta çok güzel duruşu ile hanımlarımızın oldukça beğendiği çorap yapılışı canimanne. com sayfamızda yer almaktadır. Farklı modellere ulaşmak için yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Beş şiş çorap yapımını farklı ip tercihleri ile örebilirsiniz. Patik ipi olur veya kalan yelek ipleri ile yelek modelinize uyumlu olarak yapabilirsiniz. Ev gezmelerinde oldukça tercih edilen örgü çorap modelleri çokta yakışan ayağımızı sıcak tutan çorap modelimizi yapmaya ne dersiniz?

En güzel örgü modellerinde tekrar görüşmek dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımız için şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN.

Beş şiş örgü çorap yapılışı

Beş şiş örgü çorap detayları yapılışı

37/38 Numara ayak için uygundur.

1 Yumak patik ipi tercih edilmiştir.

3 Numara şiş tercihi

Tığ, 6 boncuk

Başlangıç için 58 ilmek atarak başlıyoruz.

Ve 5 şişe ilmekler bölünerek devam edilecektir. Şişlere 15, 14, 15, 14, olarak ayıralım, toplan da on sıra örelim, bir artırıp bir keselim bütün ilmekler bitene kadar devam edelim.

Düz olarak tüm ilmekleri örmeye devam edelim. On sıra olana kadar devam ediyoruz. İki sıra haroşa örelim. Sonrasında topuk kısmını yaparak devam edelim.

Detaylı örüm aşaması için örnek kurumu için video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri, beş şiş çorap modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Beş işi örgü çorap yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu Hayatım_ kanalına bu güzel çorap modeli çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ