Zambak lif modeli yapılışı

Yeni model zambak lif modeli yapılışı taban üzerine dikişsiz çiçek detaylı güzel lif modelini çeyizler ve siparişler için tercih edilen modeller arasında yer alacaktır. Çiçek temalı lif örnekleri sevenler için şık lif örneği olacaktır. Zambak çiçek lif modeli sipariş alan arkadaşlarımız için bol sipariş getirecek model olduğunu düşünüyoruz. Renk seçimi farklı uygulanarak yapılabilecek lif modelleri arasındadır.

Lif modelleri youtube kanallarına hanımlarımız tarafından paylaşılarak takipçilerin beğenisine sunularak yapılışları videolu anlatılmaktadır. Video anlatımlı lif çalışmaları ilgiyi ve lif modellerine tercihi artırmaktadır. Çeyizlerde lif modelleri fazlasıyla tercih dilen tığ işi modellerinin en çok yapılanları arasında yer almaya devam etmektedir.

Çeyizlerde lif modelleri seçimi tasarım ve takım lif çalışmaları daha sık yapılan örnekler arasında yer almaktadır. Nişan bohçalarına takım lif modelleri yerini almaktadır. Sayfamızda lif örnekleri video anlatımlı olarak geniş model seçimi mevcuttur. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Zambak lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı, taban için beyaz renk ip kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçimi

Makas

Yıldız taban üzerine dikişsiz uygulama yapılmıştır.

Yapılışı: İlk olarak istediğiniz taban üzerine modeli uygulayabilirsiniz. Model anlatımda altı dilim yıldız taban üzerine yapılmıştır.

Çiçek detayları fıstık tekniği ile yapılmıştır, taban üzerine dikişsiz olarak tığ tekniği ile çiçek ve yaprak detayları taban üzerine uygulanmıştır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Zambak lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ