Zebra lif modeli

Zebra lif modeli

Zebra lif modeli

Zebra lif modeli kare kolay lif yapılışı ile lif sevenlerin karşısındayız. Sibelle örgü kanalının anlatımı ile en kolay şekilde yapabileceğiniz bir örnektir. Kız çeyizine oldukça yakışacak olan bu harika lif modelimizi kaçırmayın.

Farklı renk seçenekleri ile örebileceğiniz, kare lif modeli sevenlerin en çok tercih ettikleri severek örülen lif modelleri arasındadır. Takım olarak yapıla bilen oldukça kullanışlı lif yapımını video anlatımlı olarak takip ederek uygulaya bilirsiniz.

Lif örnekleri ebatlarının küçük olması her yere giderken rahatça yanımıza aldığımız el işlerinden. Parkta, pazarda satış yaparken, bahçemizde, kolaylıkla çantamızda yer bulabileceğimiz, hanımlarımızın el işlerinde birinci tercih ettikleri en sevilen lif örnekleri yapımıdır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız youtube canimanne kanalından izleyerek, veya canianne. com wep sayfamızdan bir çok modelimize ulaşabilirler. İçeriğimiz deki linkimize tıklayarak daha fazlasına ulaşa bilirler. Yeni ve şık görselliği harika olan lif yapılışlarında tekrar görüşmek üzere hoşçaklaın..

                 ⇓

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri daha fazlası için linkimize tıklamayı, beğenilerinizi veya paylaşımlarınızı unutmayınız.

Zebra kare lif (kare kolay lif) örneğinin video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle Örgü kanalına bu güzel lif örneği için çok teşekkür ediyorum.

Zebra kare lif modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ