Zebra yapımı

Zebra yapımı

Zebra yapımı çocuklarınıza oyun arkadaşı olarak zebra modelini uygulaya bilirsiniz. Son zamanların en çok yapılan örgü tekniği amigurumi yapılışları olmaktadır.

Zebra yapımı isterseniz çıngırdak, anahtarlık olarak uygulaya bilirsiniz. Yapılışı zor gibi görünse de video anlatımlı olarak oldukça kolay yapabilirsiniz.

Tığ işi olan amigurumi yapılışları annelerin ilgi alanında olması bir çok hayvan teması oyuncaklarının yapılışı bizlere kazandırmaktadır. Sayfamızda amigurumi modellerini bulabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır. Yeni örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Zebra yapımı

Amigurumi ip ( pırlantalı)

Vidalı göz

Tığ numarası 2,5 mm

Elyaf

İlk olarak ayaklarını yapıyoruz. Sihirli halka yaparak başlayalım 6 sık iğne içine yapalım. Her sıraya batıp 12 sık iğne elde ediyoruz. 3 cü sırada 15 sık iğne elde ediyoruz. 4,5,6 sıraları arttırma yapmadan örüyoruz. İki renk ip birlikte örülmektedir sıralarda artırma işlemi devam etmektedir. Aynı şekilde 4 adet bacak kısmı yapıp birleştirme işlemi uygulanmaktadır. Toplamda 3 video anlatımı ile zebra yapılışını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi, amigurumi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Farklı modelimiz olan amigurumi bulut yapımı için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Zebra yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

nimetten youtube kanalına bu güzel amigurumi zebra yapımı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ