15 dakikalık çeyizlik patik yapımı

15 dakikalık çeyizlik patik yapımı oldukça kolay ve güzel olan patik modeline ne dersiniz ? yapılışı 15 dakikada olan ayağımıza oldukça çok yakışan ister çeyizlik ister günlük kullanım için patik modelimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Örgü patik modeli yapılışları hanımlarımız en çok sevdiği el işleri arasında yer almaktadır. Çok sevilen el işleri patik modeli olunca bizlerde sizler için birbirinden güzel, şık, kolay yapılışları farklı patik modellerini sunmaya devam ediyoruz.

Patik modeli yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde güzel bir modeli olacaktır 15 dakikalık çeyizlik patik örneğimiz kolay patik modeli isteyen arkadaşlarımız için örebileceğiniz en kolay patik modelidir. Sayfamızda birbirinden güzel patik modellerini bulabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni güzel patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

15 dakikalık çeyizlik patik yapımı

15 dakikalık patik modeli

37-37 Numara ayaklar için uygundur.

Malzemeler 1 yumak kartopu flora patik ipi tercih edilmiştir.

3 Numaralı şiş kullanımı tercih edilmiştir.

Başlangıç 99 ilmek 24 sıra hep düz örgü (haroşa) İlmek ayırımlar 48 sağ 3 orta 48 sol Orta ilmekler üzeri gidip geliyoruz her çıkışta yanlarda 1 ilmek alarak düze çeviriyoruz en son yanlar da 5 ilmek kalacak toplam ilmek 56 tane olunca 8 diş haroşa örerek bitiriyoruz alt ve topuk kısmını dikerek patik modelimizi bitiriyoruz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Patik modeli, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

15 dakikalık çeyizlik patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel ve kolay patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sandra Dobner dedi ki:

    Muito obrigada. Muito lindo.

BİR YORUM YAZ