Canım Anne

23 Nisan Süslemeleri – 23 Nisan Sınıf Süslemeleri Nasıl Yapılır?

23 Nisan Süslemeleri – 23 Nisan Sınıf Süslemeleri Nasıl Yapılır?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için şimdiden öğrenciler sınıflarını süslemeye başladı. 23 Nisan sınıf süslemelerini ve yapımlarını sizler için derledik.

23 Nisan pazartesi gününe hazırlık yapan öğretmenler ve öğrenciler sınıflarını kendi yaptıkları süsler, bayraklar ile donatarak bu güzel günü kutlamak için beklemektedir. 23 Nisan Çocuk Bayramında sınıfınızı, okulunuzu veya evlerinizi süsleyerek Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiğini bu coşkulu günü doyasıya kutlayabilirsiniz.

Genellikle renkli kağıtlardan yapılan 23 Nisan sınıf süslemelerini yaparken öğretmeninizin yardımını alarak yapmanızda fayda vardır. 23 Nisanda çocuklar bayrama hazırlık yaparken günler öncesinden sınıflarını süsleyip bu özel günü beklemektedir. Tüm sınıflar ve okulların koridorları bayraklar, şiirler, süsler, resimler ile donatılmaktadır. Çoğu okulda sınıflar arası en güzel süsleme yapan sınıf seçilmektedir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı diğer özel günlere nazaran daha anlamlıdır. Bu günde hem ulusal egemenliğimizi elde etmişizdir hem de tüm dünya çocuklarına özel bir bayramdır. Bu özel günde sınıf süslemeleri yapmak ve bu günü anlamlı kılmak çocuklara güzel birer anı olarak kalacaktır.

23 Nisan Sınıf Süslemeleri Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

23 Nisan sınıf süslemeleri yapmak isteyenler videodaki adımları tek tek takip ederek kendi süslerine kendileri yapabilir. Özellikle öğretmenle bu güzel süs örneklerini çıkartıp öğrencilerine yaptırarak sorumlu oldukları sınıfları bu süsler ile süsleyebilirler. 23 Nisan Çocuk Bayramında genellikle öğrenciler kendi yaptıkları süsler ile sınıf tavanları, tahta yanları, sıralar ve panoları süslemektedirler.

En Güzel 23 Nisan Süslemeleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Meclude dedi ki:

    Dunya cocuklarinin 23 nisani kutlu olsun.

  2. Canim Anne dedi ki:

    Teşekür ederim hocam güzel fikirler paylaşmışsınız

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi