4 Şişle Örülen Bebek Patiği Modeli ve Yapılışı

4 Şişle örülen bebek patiği modeli ve yapılışı bebek patik modelleri farklı teknik ile örülen birçok modeli bulunmaktadır. Şiş örgü patik modelleri iki şiş ve beş şiş örgü olarak sıkça rastladığımız patik örgüleri arasında yer almaktadır. Şiş modellerinde beş şiş tekniği biraz daha zor gelebilmektedir. Burun kısmından başlayan ve topuk kısmı olan farklı teknik detayları olması bilmeyenler için yapılışı zor gelebilir. İki şiş modelleri daha kolay olan patik yapımı arasında sıkça uygulanan bebek patikleri arasında yer almaktadır. Sizlerin tercihi bebek patiklerin de hangisi ? Sitemizde video anlatımlı en güzel patik yapılışlarını bulabilirsiniz.

Alt kısmı tığ işi taban olarak hazırlanmıştır.

1, 1,5 yaş için uygundur.

2 Renk patik ipi kullana bilirsiniz.

3 Numara 3 adet şiş kullanımı

Tığ

İlk olarak 21 zincir çekelim, ve taban kısmını hazırlıyoruz. Sık iğne ve trabzan tekniği ile taban modeli yapalım. Boy olarak 12 santim yapılmıştır.

Taban kısmı bitince farklı renk ip ile devam edelim etrafına sık iğne tekniği yapıyoruz. İlmek çıkartıp burun kısmını önce örüyoruz. Devamında yan kısım ilmek çıkartıp örüyoruz. Modelin detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü patik modelleri, bebek patikleri, şiş örgü patik yapımı  hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

4 Şişle Örülen Bebek Patiği Modeli ve Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ