Amigurumi örgü mısır yapılışı

Amigurumi örgü mısır yapılışı

Amigurumi modelleri video anlatım var mı ? Amigurumi nasıl yapılır ? Örgü mısır yapılışı video anlatım Amigurumi örgü mısır yapılışı anahtarlık ve buzdolabı süsü için kullanabileceğiniz harika tığ işi örgü modelidir. İstediğiniz boyutta yapabilirsiniz. Detaylı video anlatımlı olması kolaylıkla yapacağınız model olacaktır.

Bir önceki paylaşımımız da amigurumi domates modelini sizlere sunmuştuk linkini yazımızın içinde paylaştık buzdolabı süsü çeşit olarak yapabilirsiniz veya isterseniz meyve tabağı olarak masa üzeri süsü yapabilirsiniz. Hediyelik olarak yeni ev alan arkadaşlarımız mevlütlerin de dağıtarak armağan edebilirler.

Sayfamızda örgü modelleri, amigurumi yapımı farklı örnekleri bulabilirsiniz. Amigurumi anahtarlık veya magnet olarak yapılışları video anlatımlı olarak sitemizde bulunmaktadır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Amigurumi örgü mısır yapılışı

2 Renk lif ipi kullanımı

Dikiş iğnesi

Elyaf

Elinize yatkın tığ seçimi

Sihirli halka oluşturarak başlayalım, üç zincir çekelim ve halkanın içine 15 trabzan yapalım. Devamında dört zincir çekelim ve aynı noktaya zinciri saymadan 5 tane ikili trabzan yapalım ve popkorn yapıyoruz ve iki zincir ile sıkılaştıralım hemen yanına yine aynı işlemi yapalım sırayı böyle tamamlayalım. Aynı işlemi 7 sıra olarak tamamlayıp, azaltma işlemine geçelim keserken içini elyaf ile dolduralım ve bitirelim. Yaprak detayına geçelim yaprak detayını dikelim mısır modeli hazırdır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Amigurumi yapımı, tığ işi modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Amigurumi örgü domates yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyorum.

Amigurumi örgü mısır yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ