Amigurumi Panda Yapımı

   El emeği ile yapılan ürünler hiç şüpsehiz ki daha değerli ve önemlidir. Sizde çocuğunuz için birbirinden şık örgü oyuncaklar yapmak istemez misiniz? binlerce çeşit ve model arasından dilediğinizi seçerek sizde çocuğunuz için veya sevdiğiniz biri için hediye olarak yapabilirsiniz. El emeğine verilen değerin artmasıyla beraber amigurumi oyuncaklarına verilen değer de her gün artmaktadır. Bununla beraber de yeni modeller, örnekler ortaya çıkmaktadır.

amigurumi-panda-yapimi-5

  Amigurumi yöntemi ile yapılan birçok farklı oyuncak, figür yapımı mevcuttur. Her geçen günde bu modellere yenileri eklenmektedir. Örgü oyuncaklara fazlasıyla bayılan çocuklarınız için en güzel, en sevimli modellere sitemizden ulaşarak rahatlıkla sizde kendiniz yapabilirsiniz.

amigurumi-panda-yapimi-4

Amigurumi panda yapımı da en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Çocuklar örgü pandayı fazlasıyla sevmekte ve hoşlarına gitmektedir. Sizde çocuğunuz için rahatlıkla örgü panda yapabilirsiniz. Öncellikle malzeme listemizi yazarak işe başlayalım ki önceden malzemelerinizi alıp hazır edebilin. Gerekli olan malzemeler beyaz ve siyah kalın pamuklu iplik, tığ, iğne, boncuk elyaf ve makas sizin için yeterli olacaktır.

amigurumi-panda-yapimi-3

  Örgüden panda yapımına öncelikle vücudunun parçalarını tek tek örerek başlıyoruz. Öncelikle kafa kısmından yapmaya başlıyoruz. Beyaz renkli ipliği kullanarak kafa kısmını örüyoruz. Daha sonra ise yine beyaz ipliği kullanarak gövdesini örüyoruz. Daha sonra siyah ipliğe geçiş yaparak, bacaklarını, ön bacaklarını, kulaklarını, gözlerini ve burnunu örüyoruz.  Gövde ve baş kısmının içini elyaf ile doldurup birleştiriyoruz. Daha sonra bacaklarını iğne ile ekliyoruz. Kulaklarını, burnunu ve gözlerini de siyah iple yaptığımız parçaları da kafasında gerekli olan yerlere ekledikten sonra işlemimiz tamamlanmış olacaktır.

amigurumi-panda-yapimi-2

Sizde birbirinden sevimli örgü oyuncak modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

amigurumi-panda-yapimi-1

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ