Canım Anne

Amigurumi Sevimli Civciv Yapımı

Amigurumi Sevimli Civciv Yapımı

Amigurumi sevimli civciv yapımı bugün çocuklar için çok tatlı bir oyun arkadaşı olabilecek sevimli civciv yapılışı sizlerin beğenisine sunuyorum.

Amigurumi yapılışlarını merak eden annelerimiz için amigurumi video anlatımlarına devam ediyoruz. Umarım faydalı oluyordur. Tığ işi sevenler için yapımı daha kolay olabilir. Detaylı izleyip uygulandığında kolaylıkla yapılabilecek modeller ortaya çıkacaktır. Çocuklar civcivleri oldukça çok seviyorlar onlar için güzel oyun arkadaşı olabilir. Veya anahtarlık olarak düşüne bilirsiniz.

Amigurumi oyuncaklar annelerimizin son zamanlarda tercihleri arasında yer almaya başlamıştır. Özellikle çıngırdak olarak bebekler için tercih ediliyor. Kız çocukları içinde bebekler, bir çok modeli yapılmaktadır. Sayfamızda sizlere uygun amigurumi örneklerimiz mevcuttur. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni amigurumi anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Amigurumi Sevimli Civciv Yapımı

Tığ = 2.20 mm kullanımı tercih edilmiştir.

Yün = Alize Şekerim (Amigurumi yünleri ile de örülebilir )

Kilitli göz = 4 mm, Makas, Etamin iğnesi, Boncuk elyaf

Yapılışı: Kafa ile başlıyoruz. Sihirli halka yapıp 6 sık iğne yapıyoruz. 2. Sırada her sık iğneye çift batarak sıra başına kadar ilerliyoruz. Sıra sonuna geldiğimizde 12 sık iğne elde ediyoruz.

3. Sırada ise 1 sık iğne yapıyoruz, yanındaki sık iğneye 2 defa batıyoruz. 1 sık iğne bir arttırma yaparak sıra sonuna kadar ilerliyoruz. Sıra sonuna geldiğimizde 18 tane sık iğne elde etmiş oluyoruz. Bu şekilde devam eden amigurumi civciv yapımını detaylı öğrenmek için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Amigurumi, tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı modelimiz olan amigurumi arı yapımı için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Amigurumi Sevimli Civciv Yapımı Video Anlatımlı Olarak Buradan İzleyerek Uygulaya Bilirsiniz.

Şerife gül’ün hobileri kanalına bu güzel amigurumi yapılışı için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Semra dedi ki:

  Winidepooh gövdesinin tarifini yazarmisiniz lütfen

  1. Valide dedi ki:

   Amigurumi nasil yapilir,anlatarmisiniz?

 2. Valide dedi ki:

  Amigurumi nasil yapilir,anlatarmisiniz?

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın