Android Telefonlarınız İçin Kılıf Modelleri

   Günümüzde tuşlu eski telefonların yerini dokunmatik, android telefonlar almıştır. Telefonlar ne kadar modernleşmiş, güzelleşmiş ve gelişmiş ise onlar için yapılan telefon kılıfları da giderek çeşitlenmiş, farklı ve şık modelleri ortaya çıkmıştır.

Android telefonlarınız içi kılıf modelleri oldukça çeşitlidir. Hazır olarak alınabilecek birçok modelinin yanı sıra el emeği ile yapılan, el örgüsü ile yapışan telefon kılıfı modelleri de mevcuttur.

Android telefonlarınız için kılıf yapmak istiyorsanız el örgüsü ile yapabilirsiniz. Dilerseniz tek renk iplik ile dilerseniz birden fazla rengi bir arada kullanarak örebilirsiniz. Örerken mutlaka telefonunuzun boyutunu göz önünde bulundurup ona göre örmelisiniz. Örgü olarak yapacağınız kılıfı tığ işi örgü ile yapabilir veya şiş örgüsü ile de örebilirsiniz. Hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih ederek örebilirsiniz. Süslemek için ise inci, boncuk gibi materyallerden yardım alabilir veya kurdele, fiyonk gibi motifler de ekleyebilirsiniz. Çiçek yaprak gibi motifleri tığ işi örgü ile yaparak kılıfın üzerine ekleyebilirsiniz.

El örgüsü olarak yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kumaş ve keçe ilde yapabilirsiniz. Renkli keçeler veya kumaşlar kullanarak şık ve farklı telefon kılıfları elde edebilirsiniz.

Kendiniz için yapabileceğiniz gibi sevdikleriniz için örebilir veya dikebilirsiniz. El örgüsü, el emeği ile yapılan ürünler tektir ve özeldir. Bu yüzden de hazır olarak alınan ürünlerden çok daha fazla kıymetlidir. Sizlerde sevdikleriniz için örerek onlara hediye edebilirsiniz. Telefon kılıflarınız için öreceğiniz modelleri ve renkleri kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Desenli olarak örebileceğiniz gibi düz şekilde de örebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ