Armut lif modeli yapılışı

Armut lif modeli yapılışı

Armut lif modeli yapılışı yeni tasarım lif modelleri ile sizlere merhaba diyoruz. Sibelle örgü kanalının güzel tasarımı olan lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Armut lif modeli 3D boyutlu şık bir lif çalışmasıdır. Çeyizlik lif modeli arayan hanımlarımız içinde güzel bir lif örneği olacaktır.

Lif modellerinde görsellik çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Armut lif modelimizin görselliği ile lif sevenlerin beğenisini alacaktır. Yapılışı beyaz taban üzerine armut yapılışı olarak tasarlanmış yaparak detayı ve kenar oyası ile farklı lif modeli olarak karşımızdadır.

Banyo lif modeli yapıp satış yapan arkadaşlarımız içinde bol siparişler getire bilecek bir modeldir. Yeni lif modelleri sayfamızda mevcuttur ziyaret etmeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Modelimizi öğrenmek isteyen arkadaşlarımız video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Kolaylıkla yapabileceğiniz ve severek örebileceğiniz bir model olması dileğiyle yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN..

Armut lif modeli yapılışı

3D Armut lif modeli

Mısır tekniği ile örülmüştür.

4 Renk ip tercih edilmiş, ( lif ipi istediğiniz marka tercih edebilirsiniz)

2 mm tığ tercihi, makas

İlk olarak taban kısmından başlayalım. Sihirli halka yapıp içerisine bir zincir çekip 4 lü dolgu fıstık uygulaması yapıyoruz. Toplamda 6 fıstık yapıyoruz. Aralarda 1 zincir uyguluyoruz. Bir zincir çekip ilk fıstık tepesine 4 lü dolgu fıstık uygulaması yapıyoruz. 2 Ci sırada bir zincir çekip bir fıstık tepesine bir zincir çekip zincirden olaşan yuvaya yaparak bu sırayı 12 fıstık olarak tamamlayalım.

Toplamda 6 dilimden oluşuyor. 4 Lü dolgulu fıstık uygulaması yaparak her sırada arttırmalar yapılarak devam edilen taban kısmını yapıyoruz. Sonrasında armut modelimizi yapıp dikişsiz olarak taban kısmına nasıl yapıldığını öğrenmek için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Herkese çok kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı lif modelimiz olan flamingo lif modeli yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Armut lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
(Tasarım Sibel Öztürk )
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ