Canım Anne

Modası geçmeyen kare lif modeli yapılışı

Modası geçmeyen kare lif modeli yapılışı

Modası geçmeyen kare lif modeli yapılışı her daim yapılan gerçekten modası geçmeyen klasik lif modeli diyebiliriz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için çok güzel bir lif örneği olacağını düşünüyorum.

Kare lif modelimizi farklı renklerde yapabilir veya az kalan lif iplerinizi değerlendirerek bir kaç renk uygulaması yapılabilir. Yapılışı oldukça kolay olan bu modelimizi lif modeli sevenlerin severek öreceklerini düşündüğüm lif örneğidir.

Lif modelleri en çok kızlarımızın çeyizleri için yapılmaktadır. Modası geçmeyen kare lif modelimizi yapmadan olmaz çeyizlik lif modellerinin arasına katalım.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde güzel bir model olacaktır. Farklı lif örnekleri arıyorsanız sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Birbirinden güzel, şık lif modellerimiz bulunmaktadır. En güzel lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Modası geçmeyen kare lif modeli yapılışı

Kare Lif Modeli

Gerekli malzemeler

2 Adet lif ipi tercih edilmiştir.

2 Numara tığ seçimi

İstediğiniz renkle ipi sabitleyerek üst üste 20 fıstık yaparak başlanır. İlk sırada açık fıstık yapılır yan zincirden 1 ilmek çekip 2 si bir toplanır. Sıra bitimini bu şekilde tamamlanır. İp koparmadan diğer renk bağlanıp sıra İlk sıradaki gibiyapılır. Sırasıyla mavi sıra 11 beyaz sıra 10 sıra da karesi tamamlanır. Aynı Modeli 2 sıra etrafını dönerek yapılır. 3 sıra da kenar oyasıyla bitirilir. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı içi paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Modası geçmeyen kare lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla heşey dahil kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ