Bir ters bir düz patik modeli yapımı

Bir ters bir düz patik modeli yapımı günlük kullanım için ve çeyizlik patik modeli olarak tercih edilebilecek farklı bir patik yapılışı siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.

Patik modelleri en çok örülen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Bir çok model ve örme teknikleri vardır. Beş şiş, tığ işi, iki şiş, tunus işi olarak bir çok patik modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Özellikle kızlarımızın çeyizleri için çok sayıda yapılmaktadır. Ev hanımları kendileri içinde kıyafetlerine uygun renk tonlarında patik modelleri yapmaktadırlar.

Bir ters bir düz patik modelimiz bilinen bir örgü modelidir. Patik modeli içinde çok yakışmış olduğunu düşünüyorum. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır.

Patik modeli yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde güzel bir tercih olacaktır. Güzel ve şık patik modelleri için sayfamıza bakmayı unutmayınız veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni patik yapılışlarında görüşmek üzere hoşçakalın..

Bir ters bir düz patik modeli yapımı

35/ 36 Numara ayaklar için uygundur.

3 Numaralı şiş kullanımı

Dikiş iğnesi

Patik ipi istediğiniz marka tercih edebilirsiniz.

İlk olarak 50 ilmek atarak modelimize başlayalım. İlk sıramızı haroşa örelim. 6 ilmek haraşo örelim, diğer ilmekleri bir ters bir düz örelim son 6 ilmek kalana kadar örelim 6 ilmeği örmeden örgümüzün çevirip bir ters bir düz 6 ilmek kalana kadar örelim 6 ilmeği örmeden tekrar örgümüzü çevirip bir ters bir düz örelim 3 sırada hepsini örelim. Örgümüzü çevirip bütün ilmekleri düz örelim. Yine 6 ilmek haraşo örelim bu sıramızda ters ilmeğin üstüne düz, düz ilmeğin üstüne ters örelim. Kenar haraşo modeli 21 olana kadar yapalım. Detaylı yapılış için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Patik modeli, patik modeli ve yapılışı, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Bir ters bir düz patik modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ