Flamingo lif modeli yapılışı

Flamingo lif modeli yapılışı yeni tasarım yeni lif modeli güzelliği ile sizlerin beğenisini beklemektedir. Flamingo tasarımı oldukça farklı bir lif modeli olarak lif sevenlerin karşısına çıkmaktadır.

Kızlarımızın çeyizi için çok şık bir lif örneği olacaktır. Farklı ip tercihleri ile yapabileceğiniz bir modeldir. Alt zeminin beyaz renk ip tercih edilmesi flamimgo için farklı ip seçenekleri kullana bilirsiniz. Tamamen sizlerin beğenisine kalmıştır.

Lif modelleri hanımlarımızın en sevdikleri el işleri olmaya devam ederken yeni tasarımlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Flamingo lif modeli de sibelle örgü kanalının yeni farklı lif çalışmasıdır.

Banyo lif modelleri yapıp satışsa sunan hanımlarımız içinde flamingo modeli bol sipariş getire bilecek bir lif örneğidir. Birbirinden güzel lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Video anlatımlarımız yeni öğrenen veya öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Detaylı anlatım ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni şık lif örnekleriyle sizlerle buluşmak dileğiyle hoşçakalın..

Flamingo lif modeli yapılışı

Mısır tekniği çalışılmıştır.

4 Renk tercih edilmiştir.

2 mm tığ tercih edilmiştir.

Mısır tekniği zincir çekerek başlayalım 5 zincir çekip halka yapalım. 1 zincir çekip halkanın 4 lü dolgulu fıstık yapalım. Toplamda 6 fıstık yapalım. 1 zincir çekip üst kısmına 4 lü fıstık uygulaması yapıyoruz. Sıra sonuna kadar bir fıstık üstüne bir fıstık arasına fıstık uygulaması yapalım. Fıstık uygulaması 4 lü uygulamadır. Fıstıkları sabitleyip kapatalım. Toplamda 6 dilim olacaktır. Arttırma yapılarak dilimleri tamamlıyoruz. Farklı renk ip tercihini kullanarak flamingo yapılışını yapıyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Flamingo lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
blank
Flamingo lif modeli
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ