Aşk yıldızı lif yapımı

Aşk yıldızı lif yapımı yeni çeyizlik yıldız aşkı lif örneğini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yeni tasarım lif modelleri arayan arkadaşlarımız için harika görselliği olan aşk yıldızı lif modeli çeyizlerin favorisi olacağını düşünüyoruz.

Yeni öğrenecek olan arkadaşlarımız içinde video anlatımlı olması oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Ayrıca sayfamızda yeni lif örneklerini bulabilirsiniz. Bir çok lif modeli video anlatımlı olarak mevcuttur. Yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalınız.

Aşk yıldızı lif yapımı

Yeni çeyizlik yıldız aşkı lif modeli
Lif modelimize 4 renk kullanılıyor beyaz, yeşil, mavi ve pembe istediğiniz renkleri kullanarak yapabilirsiniz.

Tığımız silikon saplı 2 numara


Lif modeli yapımına 2 zincir çekerek başlıyoruz zincir içine fıstık yapıp üçlü yıldız tekniği ile 6 sıra sonlarda artırarak yaptıktan sonra eksiltmeler yapılıp baklava dilimi elde ediliyor bu baklava dilimlerinin içine yeşil yaprak ve birde çiçek yapılıyor bu parçadan 4 tane yapıyoruz beyaz ipimizle yine 2 zincir çekerek içine fıstıklar yaparak 4 sıra artırmalı bir baklava dilimi yapılıyor bu dilimden 4 tane yapıyoruz yani toplamda 4 büyük çiçekli 4 de küçük sade baklava dilimleri kullanıyoruz bu parçaları birbirine ekleyerek etrafından 3 lü yıldız tekniği ile bir sıra geçiliyor son sıramızda yine 3 lü yıldız tekniği ile pıtırcıklar yapıp lif modelini bitiriyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Aşk yıldızı lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://youtu.be/W5Qu8Qb8Qh4
Lifperisi arzu kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ