Ayakkabılarınızı Süsleme Zamanı

   Kıyafetlerimiz kadar onlara renk katan, hareketlendiren aksesuarlarımız da önemlidir. Kıyafetlerimizi illa ki aldığımız gibi kullanmak zorunda değiliz. Kendimiz evde ekler yaparak daha şık ve gösterişli olmasını sağlayabiliriz. Mesela püskül ve ponpon eklenerek bir çok kıyafetinizi hareketlendirebilir, renk katabilirsiniz. Sezonun yeni trendleri arasında olan püskül ve ponpon artık her alanda fazlasıyla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlamıştır.  Kazaklarınızın uçlarına, şapkalarınıza hatta ayakkabılarınıza bile ponpon ve püskül ekleyerek daha şık ve gösterişli olmasını sağlayabilirsiniz. Biraz hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanarak kombinlerinizi renklendirmek tamamen sizin elinizde.

ayakkabilarinizi-susleme-zamani-5

El becerisi yüksek bayanlar ayakkabılarının şıklığına şıklık katmak için ponpon ve püskül yapıp ekler yapabilir. Mesela kışlık botlarınızın kenarlarına püskül ekleyebilirsiniz. Böylelikle daha şık ve gösterişli modeller elde etmiş olursunuz ve aynı zamanda botlarınızı sıradanlıktan uzaklaştırmış olursunuz.

ayakkabilarinizi-susleme-zamani-3

Yine aynı şekilde babetlerinizin üst kısımlarına da püskül yapıp ekleyebilirsiniz. Yazlık sandaletlere de rahatlıkla ponpon ekler yaparak kullanabilirsiniz. Ponponlu sandaletler yazın en trend en gözde tasarımlarından biri olmuştur.

ayakkabilarinizi-susleme-zamani-2

Sizde plajlarda, yazın sokaklarda dikkat çekmeyi ve farklı olmayı istiyorsanız sizde pekala süsleme yaparak şık tasarımlar elde edebilirsiniz. Hem daha şık hem de daha zarif modeller elde etmiş olursunuz. Ayakkabılarınız size özel ve tek olacaktır. Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmek için fazlasıyla yetecek bir çalışmadır.

ayakkabilarinizi-susleme-zamani-1

Sizde ilginç süsleme fikirleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Ayakkabılarınıza uyumlu olacak tasarımı seçerek rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İlk bakışta karışık gibi görünse de aslında yapımı gayet kolaydır. Resimli, anlatımlı görsellerimizi takip ederek rahatlıkla sizde kendiniz yapabilirsiniz. Ayakkabılarınızın şıklığına şıklık katacak hem de yenileyecek olan bu fikirler, ayakkabılarınızı sıradanlıktan da kurtarmış olacak.

ayakkabilarinizi-susleme-zamani-4

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ