Ayıcıklı uzun lif yapılışı

Ayıcıklı uzun lif yapılışı hayvan figürlerini sevenler için yeni tasarım lif örneğini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Özellikle çocukların çok seveceği bir lif modeli olduğunu düşünüyoruz.

Lif modellerinde ufaklıklara da yeni tasarımlar yapılma banyo arkadaşı olarak annelerin tercihi olacaktır.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça fazla yapılan el işleri arasında lif modelleri birinci sırada yer almaktadır. Ayıcık uzun lif modeli çeyizlere ayrı bir güzellik katacaktır.

Ayıcıklı lif modelini torunları olan büyük anneler sizlerde uygulaya bilirsiniz. En güzel hediye olacağını düşünüyorum. Görselliği onları oldukça ufaklıkların beğenisine gidecektir.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde ayıcık uzun lif modeli bol sipariş getirebilecek farklı tasarımlar arasında yer alacaktır. En güzel lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içinde ki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni tasarım en iyi lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Ayıcıklı uzun lif yapılışı

İstenilen marka lif ipi renk tercihi 5 renk kullanılmış ( kahve tonları ip)

7 Numara tığ kullanımı

Makas, iğne ve 2 adet halka kullanımı

Sihirli halka içine 3 lü dolgu fıstık uygulaması yapalım. 2 li açık fıstık yapıp kapatalım aralarda 1 zincir çekelim. Toplamda 8 fıstık olacaktır. 2 ci sırada 3 lü kapalı tek fıstık yapıp devamında 3 lü açık fıstık yapıp birlikte kapatalım. Yıldız tekniği uygulanmıştır modelde, süslemek için fiyonk detaylarını kullana bilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modeli ve lif modeli yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Ayıcıklı uzun lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ederim.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ