Bardak Şişe Süsleme Nasıl Yapılır? Bardak ve Şişe Süsleme

Sitemizde yer alan kendin yap projeleri dahilinde yer alan yaratıcı fikirler yıllardır ilgiyle takip edilir. Evde boş zamanlarımızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkıda bulunmak için yayınladığımız yüzlerce içerik binlerce kişi tarafından takip edilir. Bu içeriklerimizden biri olan Soda Şişesi Boyama ve Süsleme konulu yazımız sizin de ilginizi çekebilir. Bu gibi kendin yap aktiviteleri aynı zamanda annelerin de tercihidir. Çocuklarıyla hoş vakit geçirmek, eğlenceli, verimli bir şeyler yapmak isteyen anneler bardak şişe süsleme nasıl yapılır diye internette araştırma yaparlar ya da çevrelerinde soruştururlar. Şişe süsleme nasıl yapılır veya bardak süsleme nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

bardak-sise-susleme
Bardak Şişe Süsleme

Bardak Şişe Süsleme Nasıl Yapılır?

Bardak şişe süsleme nasıl yapılır fikirleriyle boş zamanları değerlendirmenin yanı sıra ev dekorasyonuna da katkı sağlar. Mobilyalarınıza uygun renklerde boyayacağınız dekoratif bardaklarla evinizin her yerini süsleyebilirsiniz. Şişe süsleme ile ilgilenenler de geri dönüşüme katkıda bulunurken; diğer yandan plastik ve cam şişeleri çöpe atmak yerine değerlendirmiş ve evlerini renklendirmiş olurlar. Yazımızda maddeler halinde sıraladığımız şişeleri değerlendirme ve bardak süsleme yöntemlerini siz de deneyebilir, hayal gücünüzün yardımıyla harikalar yaratabilirsiniz. Bu aktiviteye çocuklarınızı da dahil edip yaratıcılıklarına ve çevreye karşı duyarlılıklarına katkı sağlayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

bardak-sise-susleme
Bardak Süsleme

Şişe Bardak Süsleme Nasıl Yapılır?

Bardak şişe süsleme nasıl yapılır? Aşağıda cevapladığımız bu soruyla evlerinizin bir köşesinde yer verebileceğiniz objeler yaratmanız mümkündür.

  • Renkli sabunları ayrı ayrı eriterek dekoratif bir bardağın içine katmanlar halinde koyaabilirsiniz. Renk renk olan bu obje evinizi mis gibi kokutacaktır.
  • Cam bardak süsleme için cam boyasından ve dekopaj kağıtlarından yararlanabilir, istediğiniz renk ve desenlerde minik vazolar yapabilirsiniz.
  • Şişe süsleme için pet ya da cam şişeleri kullanabilirsiniz. Örgülerinizden arta kalan iplerle şişeleri komple sararak üzerini minik çiçeklerle süsleyebilirsiniz.
  • Minik nazar boncuklarını silikonla şişe ve bardakların üzerine yapıştırabilirsiniz.
  • Kullanılmayan renk renk düğmeler de bardak ve şişe süsleme için kullanılabilir.
bardak-sise-susleme
Şişe Süsleme
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ