Basit bebek yeleği modeli yapılışı

Basit bebek yeleği modeli yapılışı tığ işi bebek yeleği modeli arayanlar için oldukça kolay ve şık bebek yeleği modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisini bekliyor.

Tığ işi bebek yeleği modeli arayanlar için oldukça güzel ve yapılışı kolay olan kız bebekleri için harika bir örgü bebek yeleği modeli olmaktadır. Anne adaylarımız oldukça fazla tercih ettikleri el işleri arasında örgü modelleri, tığ işi örgü modelleri gelmektedir.

Bebek yelekleri çok amaçlı kıyafetler arasında yer almaktadır. Neredeyse dört mevsim kullanıla bilecek kıyafetler arasında yer almaktadır. Bir çok çeşit ve model yapılmaktadır. Özellikle küçük çocuklarda en çok tercih ettiğimiz kıyafet yelek olmaktadır.

Basit bebek yeleği modelimizi istediğiniz ip markası ve renk tercihi ile uygulaya bilirsiniz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Farklı örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Basit bebek yeleği modeli yapılışı

Basit bebek yeleği modeli detayları ve yapılışı

Tığ İşi Bebek Yeleği Yapımında

3 Numara tığ seçimi

3 Adet inci düğme kullanılmıştır.

1 Tane Nako Lüks Minnoş İp tercihi edilmiştir.

İlk roba kısmı yapılır.

104 zincir çekip ilk sırada ön kol arka beden ayrımı yapılır.

Ön bedeni için 18 trabzan yapılır. 19 zincire batıp bir trabzan yapılır. 2 zincir çekip aynı zincire bir trabzan yapılır.

Ayrım yeri yapılır. Kol için 13 trabzan örülür. 14 trabzan da ikinci ayrım yapılır.

Arka beden için 40 trabzan örüyoruz. 41 zincir içine ayrım yapılır. Diğer kol için 13 trabzan örülür. 14.zincire 4.ayrım yapılır.

Diğer ön beden için 19 trabzan örülür dönüşler 3 zincir çekilir. Ön kol arka bedenler aynı sayıda trabzan örülür.

Arttırma kısmında 2 trabzan aralarında iki zincir çekilir. Roba kısmı 9 sıra tamamlanır. Arttırmaları fazla yapıp sayısını büyütebilirsin. Model 5 ve 5 katları üzerinden kuruluyor. Yeleğin model kısmı 9 sıra örülüp bitirilmiştir.

Örgü, örgüler ve el işleri, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Tunus işi yelek modeli sevenler için tığ işi yakadan başlama yelek yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Basit bebek yeleği modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel bebek yeleği modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Rev. R. Alcorn dedi ki:

    Do you have any English patterns? I tried using the translator and it made little sense. Like it said handrail as a stitch…I think it translated incorrectly. Do you speak English? Your work is gorgeous!!!

BİR YORUM YAZ