Basit Eşyalarla Balkon ve Bahçe Dekorasyonu

Basit Eşyalarla Balkon ve Bahçe Dekorasyonu

Pek çoğumuz nefes almak, dinlenmek için özellikle de yaz aylarında balkon ve bahçeleri tercih etmekteyiz. Balkon veya bahçenize ufak dokunuşlar yaparak o mekanları daha hareketli, şık, düzenli ve göz alıcı hale dönüştürebilirsiniz. Evinizde bulunan diğer eşyaları çeşitli şekillerde dönüştürerek, hayal gücünüzü de kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Şimdi size basit eşyalarla bahçe ve balkon dekorasyonu nasıl yapılır bununla ilgili birkaç örnek ve fikir sunacağız. Bunlara dikkat ederek sizlerde harika bir balkona veya bahçeye sahip olabilirsiniz.

  • Kullanmadığınız kavanozları balkonunuz için mumluk haline dönüştürebilirsiniz. Bunu yapmak aslında hiçte zor değildir. Kavanozların tabanına kum yerleştirin ve içine renkli mumlar koyunuz. Aynı zamanda bu işlemi kavanozları boyayarak da yapabilirsiniz.
  • Balkonunuz veya bahçeniz için çok katmanlı sepetler yapıp, asabilirsiniz. İçlerine ise diktiğiniz çiçekleri veya yaptığınız mumlukları koyarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Kullanılmayan el arabanız varsa eğer bunu bahçeniz için dekoratif bir eşya haline dönüştürebilirsiniz. İçine kum, toprak koyarak renkli çiçekler dikerek bahçenizde uygun bir köşeye konumlandırabilirsiniz.
  • Eski pencere çerçeveniz varsa eğer herhangi bir renge boyayarak saksılarınızı sergilemek için bir alan haline dönüştürebilirsiniz. Saksılarınızı pencereye asabilirsiniz.
  • Eskimiş veya kullanılmayan botlarınızı bahçeniz veya balkonunuz için saksı haline dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda pet şişelerden de saksılar yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ