Canım Anne

Kendin Yap – 6 Adet Mutfak Tezgahı Arkası Fikri

Kendin Yap – 6 Adet Mutfak Tezgahı Arkası Fikri

Kendin Yap – 6 Adet Mutfak Tezgahı Arkası Fikri

Mutfak tezgahı arkasındaki alan, mutfağa giren kişinin ilk dikkatini çektiği yerdir. Bunun içinde burada kullandığınız taşlar, boyalar veya malzemeler oldukça önemlidir. Birçok insan mutfak tezgahı arkasının geleneksel döşeme ile yapılmasını sevmiyor ve beğenmiyor. Bu durumda ise elinizde bulunan malzemeler ile kendin yap projeleri eşliğinde farklı fikirler ortaya koyabilirsiniz. El becerilerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

   Kendin yap mutfak tezgahı arkası fikirleri

  • Deniz kenarından veya sokaktan topladığınız doğal taşları tutkal veya alçı yardımı ile mutfak tezgahı arkası için şık bir fona dönüştürebilirsiniz.
  • Metal görünümlü parçaları bir araya getirerek harika bir tezgah arkası duvar panosu yapabilirsiniz
  • Kullanılmayan veya çöpe atılmayı bekleyen cdleri büyüklü, küçüklü parçalara ayırınız. Ardından mutfak tezgahı arkası için alçı ile duvara yapıştırınız. Işıl ışıl ve oldukça gösterişli bir tezgah arkasına sahip olabilirsiniz.
  • Doğal taş görünümlü olan duvar kağıtları ile süsleyebilir ve kaplayabilirsiniz. Bu kaplamalar kolaylıkla çıktığı içinde sıkıldığınızda dilediğiniz zaman başka bir duvar kağıdı ile de değiştirebilirsiniz.
  • Farklı, eski, nostaljik kalebodurları kullanarak oldukça şık ve gösterişli mutfak tezgahı arkası planlayabilirsiniz. Alçı ve dilediğiniz kalebodurları toplayarak biran önce işleme başlayabilirsiniz.
  • Kendi el becerilerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak daha birçok farklı projeye imza atabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ