Tığ İşi Bebek Kazağı Modelleri

Tığ İşi Bebek Kazağı Modelleri

Modası yıllar yılı geçmeyen ve muhtemelen önümüzdeki epey bir uzun zaman diliminde de geçmeyecek örgü çeşitleri arasında tahmin edeceğiniz gibi bebeklere yapılan örgüler vardır. Her bebeğin dolabında ya aile büyüklerinin ya da yakın çevrenin hediye ettiği örgü yelekler, tulumlar, elbiseler, şapkalar, atkılar, patikler mevcuttur. El örgüsü bebek kazakları da bu çeşitlemenin en başında yer alır.

tig-isi-bebek-kazagi-modelleri-1

Örerken büyük keyif alacağınız tığ işi bebek kazağı modelleri size öyle sevimli bir çeşit yelpazesi sunar ki, birkaç model seçip hepsini sırayla hazırlamak istersiniz. Yapımı başka tığ işlerine oranla daha çabuk ve kolay olduğundan tek modelle yetinmemenizi anlayabiliyoruz. Bebekler için özel olarak hazırlanan saf yünden ya da pamuk esaslı iplerden öreceğiniz kazakların her mevsimde kullanılabileceğini aklınızdan çıkarmayın. İster bebeğin cinsiyetine göre pastel tonlarda bir renk seçebilir, isterseniz de daha canlı renklerde örebilirsiniz tığ işi bebek kazağınızı. Hatta ipiniz artarsa patik veya eldiven de örerek bebek için şık bir takım hazırlayabilirsiniz.

tig-isi-bebek-kazagi-modelleri-2

Sanıyoruz ki tığ örgüleri arasında tığ işi bebek kazağı örnekleri; en çok elden ele dolaşan ve sınır tanımayan çeşitlilikte yapılabilen tığ işleridir. Bu yüzden seçim yaparken zorlanabilir, neredeyse her modeli örmek isteyebilirsiniz. Kendinizi hiç sıkmayın, vaktinizin yettiği oranda bu sevimli işi her zaman hayata geçirebilirsiniz.

tig-isi-bebek-kazagi-modelleri-3

Etrafınızda bebek yok ama siz yine de tığ işi bebek kazakları yapmak istiyorsunuz. Bu durumda size naçizane bir önerimiz olacak hanımlar. Çocuk esirgeme kurumlarında ve yurtlarda barınan binlerce çocuk ve bebeğin hepsinin bizimde sorumluluğumuzda olduğunu unutmayın. Elinizden örgü örmek geliyorsa onlar için bu becerinizi hayata geçirin, inanın alacağınız hazzın başka bir örneğini daha önce yaşamamış olacaksınız.

tig-isi-bebek-kazagi-modelleri-4

www.canimanne.com sitesindeki içerikleri sizler için özenle hazırlanmıştır. Beğendiğiniz sayfaların linkini sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızla paylaşırsanız hem daha fazla kişinin yararlanmasını sağlamış olursunuz, hem de bize destek olursunuz.

tig-isi-bebek-kazagi-modelleri-5

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ