Tığ İşi Tunik Modelleri

Her mevsimde ve her ortamda şıklığınızı tamamlayacak tunikler gününüzü kurtaracak yerinde seçimlerdir. Sade bir gömlek ya da bluzun üstüne giyeceğiniz bir tunikle kıyafetinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu tarz kıyafetleri hem gece hem de gündüz kullanabileceğinizden sizi iki farklı kıyafet değiştirme gerekliliğinden kurtaracaktır. Örgü tunikler için tığ işi tunik örnekleri incelemenizi ve kararınızı bu incelemeden sonra vermenizi tavsiye ederiz. Gardırobunuzda bulundurmaktan keyif duyacağınız bir ya da birkaç farklı modelde tuniğiniz olursa mevcut kıyafetlerinizin çoğunu iki kıyafetmiş gibi görebilirsiniz. Tuniksiz sade bir bluzunuz ve pantolonunuz varken, üzerine alacağınız tunikle hem spor hem şık bir giysiniz daha olacak. Kısacası bir taşla iki kuş vuracaksınız hanımlar.

tig-isi-tunik-modelleri-1

Örgü tuniğinizin modelini ve rengini belirledikten sonra gerekli malzemelerin temini için alış verişe çıkmanız doğru olacaktır. Tığ işi tunik yapımı ile ilgili fikirlerinizi tuhafiyecinizle de paylaşarak sizi doğru ip ve tığ numarasına yönlendirmesini isteyebilirsiniz. İşi bilen birilerinden akıl almak her zaman sizin hedefe kilitlenmenizi ve örgünüze daha çabuk konsantre olmanızı sağlayacaktır.

tig-isi-tunik-modelleri-2

Gördüğünüz gibi tığ işi tunik nasıl yapılır diye kara kara düşünmenize gerek kalmadı. Sayfamız aracılığıyla da tunik modelinizi belirleyebilir, tuhafiyecinizin önerileri ile seçtiğiniz iple örgünüze en kısa zamanda başlayabilirsiniz. Ev hanımı iseniz en fazla iki üç günde bitirebileceğiniz tuniğinizi, çalışıyorsanız ve sadece akşamları vakit ayırabilecekseniz bir hafta içinde üzerinize giymiş olabilirsiniz.

tig-isi-tunik-modelleri-5

Size önerimiz tığ işi örgü kıyafetlerde çok detaylı, sizi zorlayacak modeller yerine daha basit ve el oyalamayan kolay motifleri seçmenizdir. Çünkü tığ örgülerinin zaten kendine has bir ağırlığı ve şıklığı mevcuttur, siz sadece her işinizi en pratik nasıl halledersiniz onu dikkate alarak hareket etmelisiniz.

tig-isi-tunik-modelleri-3

Örgü moda ve hobi dünyası kategorimizde pek çok örgü modeli ile sizlerleyiz. Sayfalarımızı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız daha çok kişiye ulaşmamıza da fayda sağlamış olursunuz.

tig-isi-tunik-modelleri-4

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ