Kumaş Birleşimli Dantel Modelleri

Modernleşen çağla birlikte moda tasarımlarında farklı materyallerin bir arada kullanılması, tekstil dünyasının bize sunduğu zenginliklerden biri olmaya aday. Makine dokuması kumaşlarla el örgüsü işlerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan sonuçlar gerçekten insanın zevkini okşayan cinsten oluyor. Birbirinden bağımsız malzemelerin birleştirilerek kullanılması sadece giyim kuşamda değil, ev tekstil ürünlerinde de göze çarpıyor. Özellikle pratik dantel örnekleri ile kumaşları birleştirmek çok şık işlere imza atılmasında büyük rol oynuyor.

kumas-birlesimli-dantel-modelleri-1

Evlerde kumaş ve dantellerin birlikte kullanıldığı yerlere; örtüleri, perdeleri, oda takımlarını, nevresimleri, pikeleri örnek verebiliriz. Kumaş arası dantel modelleri üretmek yine sizin marifetinize ve zevkli hayal gücünüze kalıyor. Danteli seven ancak koskoca bir masa örtüsünü örecek zamanı ya da isteği olmayan hanımların kurtarıcısı olabilecek bu birleştirmeler size ayrı bir keyif verecektir.

kumas-birlesimli-dantel-modelleri-2

Hayat mücadelesinin yoğun geçen günlerini, hiç olmazsa el işi yaparken hafifletmek sizin elinizde diyebiliriz. Kolay kumaş arası dantel örnekleri ile evlerinizin görünümünü değiştirip yenilerken, farklı bir şıklığa da imza atmış olacaksınız.

kumas-birlesimli-dantel-modelleri-3

Kullanım yerlerinin çokluğu; farklı ikinci bir malzeme kullanılmadan yapılan dantel tığ işlerinden daha fazla ve pratik olduğundan, kumaşlarla dantelleri birleştirip bir şeyler üretmek size inanılmaz mutlu anlar yaşatacaktır. Düşünün küçük bir dantel motifi keten bir kumaşın ortasına yerleştirdiğinizde hem kumaşın çehresini tamamen değiştirecek hem de tek bir parça dantelle bambaşka bir görünüm almasını sağlayacaksınız. Etrafına öreceğiniz basit bir dantel kenar işiyle örtünüzün göz kamaştırıcı bir zarafete kavuşması kaçınılmazdır. Ayrıca birkaç farklı renk de kullanarak kumaş arası dantel örtülerinizi başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Danteli seviyor ama sadece dantelden oluşan objelere sıcak bakamıyorsanız, modern tasarımlarla evinizi yenilemek istiyorsanız kumaşlarla dantel tığ işlerini birlikte kullanarak eviniz için nefis tasarımlar yapabilirsiniz.

kumas-birlesimli-dantel-modelleri-4

Anne-çocuk ile ilgili pek çok bilginin bulunduğu kategorimizden yararlanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızda sayfalarımızı paylaşarak bize destek olursanız seviniriz.

kumas-birlesimli-dantel-modelleri-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ