Bebek Odasını Düzenlemek için 5 Harika Fikir

Bebek Odasını Düzenlemek için 5 Harika Fikir

Bebek kıyafetleri küçük parçalardan oluştuğu i.in katlaması, düzenlemesi bir hayli zordur. Sizlerde çocuklarınızın, bebeğinizin eşyalarının, oyuncaklarının, ayakkabılarının düzensiz durmasından sıkıldıysanız birkaç ufak düzenleme yaparak daha düzenli bir hale getirebilirsiniz. Eşyaları toplamak için size sunacağımız fikirler çocuklarınıza da oyun gibi geleceği için kendi eşyalarını kendileri de severek ve isteyerek toplayacaklardır. Bebek eşyalarını düzenlemek için harika fikirler arasından birkaçı ise aşağıdaki gibidir;

  • Bebeğinizin ayakkabılarını düzenlemek ve bir arada tutmak için ayakkabı rafı yapabilirsiniz. Düz bir zemin üzerine bebek ayakkabılarını geçirebileceğiniz ve tutabileceği lastikler dikiniz ve daha sonra ayakkabıları bu lastiklerden geçirerek tutturunuz.
  • Bebeğinizin eşyalarını toplarken ve düzenlerken en büyük yardımcılarınızdan biri de mini, orta veya büyük boy sepetlerdir. Bebek odanızın rengi ile uyum olacak farklı boyutlarda sepetler alarak çocuğunuzun kıyafetlerini, çoraplarını, bezlerini bunların içine depolayabilirsiniz. Böylelikle daha derli toplu bir görünüm kazanmış olursunuz.
  • Bebeğinizin kıyafetlerini koyduğunuz dolabın iç kısmına raflar ekleyebilir, monte edebilirsiniz. Bebeğinizin mini kıyafetlerini, temizlik malzemelerini, bakım ürünlerini buralara depolayabilirsiniz.
  • Çekmecenin içlerine çekmece düzenleyici koymanız sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. Böylelikle çeşitli büyüklükteki bölmelerin içine bezleri, ıslak mendilleri, önlüklerini veya bakım ürünlerini yerleştirebilirsiniz.
  • Bebek odanızda sepetlerden faydalanabileceğiniz gibi aynı zamanda mini kutulardan da yararlanabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ