Bebek yelek modelleri 9 adet – en çok beğenilen yelekler

Bebek yelek modelleri 9 adet – en çok beğenilen yelekler

Bebek bekleyenler için yeni model bebek yelekler videolu anlatımlı yapılışı

Merhabalar arkadaşlar sizlerin en çok beğendiği ve en çok tutulan örgü bebek yelek modellerini sizler için bir araya getirerek paylaştık. Ayrıca baştan sona kadar tüm aşamalarını detaylıca anlatarak videolu olarak sizlere sunduk. Yeni model bebek yeleği arayanlar için bu harika modelleri beğeneceğinizi umut ediyoruz.

Bebek yelek modelleri 9 adet

Bebek yelek modelleri 9 adet

Bulut bebek yelek modeli; Örgü bebek yelek modellerinde 2018 yılında en çok beğenilen modellerin en başında bulut bebek yelek modeli gelmektedir.

blank

REKLAM ALANI

Bulut bebek yelek yapımı videolu anlatım

Oklava modeli bebek yeleği modeli; Ülkemizde örgü oklava modeli o kadar çok beğenilmekte ki, en çok bu teknik ile bebek yeleği yapılıyor desek yanılmış olmayız.

blank

Örgü Oklava Modeli Bebek Yeleği Yapımı

Oklava Bebek Yeleği Yapımı videolu anlatım

blank

Kolay Bebek Yeleği Yapımı – Tunus İşi

Tunus işi kolay bebek yelek yapımı videolu anlatım

Tunus işi Ata yeleği modeli,  Efe yeleği modeli ; Bu modelimiz yine tunus işi tekniği ile yapılmış ata yeleği veya efe yeleği olarak bilinen harika ve çok şık görünen bir bebek yeleği modelidir.

blank

Tunus işi Ata yeleği yapımı – Efe yeleği yapımı

Tunus işi ata yeleği veya efe yeleği yapımı videolu anlatım

Verevli efe bebek yeleği modeli ; Görünüm itibariyle verevli ismini almaktadır, sağ ve sol kol hizalarında saç örgü tekniği ile örülen sütunlar bebek yeleğimize şıklık katmaktadır. Erkek bebekler için örülmesini ısrarla tavsiye ettiğimiz bir modeldir.

blank

Efe Yeleği Verevli Yapımı

Verevli efe yeleği yapımı videolu anlatım

Tunus işi damat bebek yeleği modeli; Anlatımını sizler tarafından en çok istenilen bebek yelek modellerinden biride damat bebek yelek modelidir. Tunus işi tekniği ile yapılmış olan bu modelin baştan sona anlatımını sizlerle paylaştık.

blank

Tunus İşi Damat Yeleği Yapımı

Damat bebek yeleği yapımı videolu anlatım

Cicili bicili kız bebek yelek modeli; İsminden de anlaşılacağı gibi cicili bicili çok şık bir bebek yelek modelidir. Kız bebekleri için özellikle anlatımını yaptığımız yine en çok beğenilen kız bebek yelek modelidir. Daha çok ilkbahar ve yaz mevsimi için uygun bir yelek modelidir.

blank

Bebek yelek yapımı – Kız bebekler için

Cicili bicili kız bebek yeleği yapımı videolu anlatım

Yandan düğmeli, tunus işi bebek yelek modeli; Yandan düğmeli bebek yelek modelleri tunus işi tekniği ile yapılınca harika bir yelek çıkıyor ortaya, yine sizlerin isteği üzerine anlatımını yapmış olduğumuz yandan düğmeli bebek yelek modeli.

blank

Yandan düğmeli bebek yeleği yapımı videolu anlatım

Kedi figürlü bebek yelek modeli; Bebek yeleklerinin vaz geçilmezi hayvan figürlerinden kedi figürü en çok sevilen figürlerindendir. Bunun yanında köpek, balık, aslan, kuş gibi figürlerde çok beğenilmektedir. Kedili bebek yelek modeli yapımını sizlerle aşağıda paylaştık. Sizler kedi yerine sevdiğiniz farklı karakter örebilirsiniz.

blank

Örgü bebek yelek modeli yapımı / Kedi figürlü bebek yeleği

Kedi figürlü bebek yeleği yapımı videolu anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ