Canım Anne

İbrahim Saraçoğlu’ndan Maydanoz Kürü

İbrahim Saraçoğlu’ndan Maydanoz Kürü

Etkili bir detoks olması ile bilinen maydanoz kürünün sağlık açısından oldukça yararlı faydaları bulunmaktadır. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun birçok derdin çaresi olan maydanoz kürünü sizler için hazırladık.

Yaz aylarına sıkı girmek için çoğu kişi maydanoz kürünü dener. Maydanoz kürü zayıflamanın yanında sivilce sorunlarına, ödem atmaya, karaciğer yağlanmasına ve cilt lekelerine iyi gelmektedir.  Her gün bir bardak maydanoz kürü tüketmek zayıflamayı hızlandıracaktır. Karaciğer yağlanması sorunu yaşayanlar için oldukça etkili bir kür olan maydanoz kürü ayrıca yağ oluşumunu da engellemektedir. Sivilce ve cilt lekeleri yüzünden sorun yaşayan kişilerin bu kür tüketmeleri halinde sorunları zamanla gidecektir.

Maydanoz kürü en fazla zayıflamak isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Maydanozun yağ yakıcı etkisi ve metabolizmayı hızlandırması nedeniyle etkili bir kilo verdirici olması çoğu kişi tarafından bilinmektedir. Maydanoz ayrıca boşaltım ve sindirim sisteminin çalışmasında da büyük rol oynamaktadır. Ayrıca ağız kokusu çeken kişilerin maydanoz kürünü tüketmesi sorunlarına çare olacaktır.

Maydanoz Kürünün Hazırlanışı

Gerekli malzemeler: 15 adet(dal)maydanoz, 1 adet limon, 1 bardak su

Hazırlanışı: Blender içerisine tüm malzemeyi atın ve çalıştırın. Yoğun bir içeceğe dönüşen maydanoz kürünüzü tüm maydanozlar küçük parçalar haline gelene kadar blenderdan geçirmeye devam edin. Maydanoz kürünüz tüketime hazır.

Kullanımı: Her sabah aç karnına bir bardak maydanoz kürü tüketebilirsiniz. Bu kürü 15 gün boyunca uygulayıp daha sonra ara vermeniz gerekiyor. 5 günlük aradan sonra tekrar 15 gün kürü uygulayabilirsiniz. Kürü her sabah taze olarak hazırlamanız gerekiyor.

Maydanoz Kürü Videolu Anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=1CA9ZVUu7BA

Karaciğer yağlanmasını önleyen formül – İbrahim Saraçoğlu
https://www.youtube.com/watch?v=hVFkSDyjj8I

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ