Bereket duası

Bereket duası

Bereket duası halk arasında diğer adı da karınca duasıdır. Hepimizin evinde bulunan vede bolluk bereket için okunan karınca duası evimizin ve iş yeri sahiplerinin özellikle duvarlarına asarak bol müşteri ve kazancı fazla olsun.

Sizlerde karınca duasını okuyarak bolluk ve bereketi evlerinizde dua ile sağlayabilirsiniz. Türkçe ve Arapça okunuşunu yazımının içinde bulabilirsiniz.

Din- dua -islam, nazar duası, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Bereket duası

Karınca duası

للَّهُمَّ رَبَّ جَبْرَائِيلَ وَمِيكَائِيلَ وَإِسْرَافِيلَ وَعَزْرَائِيلَ وَإِبْرَاهِيمَ وَإِسْمَاعِيلَ وَإِسْحَاقَ وَيَعْقُوبَ وَمُنَزِّلَ البَرَكَاتِ وَمُنْزِلَ التَّوْرَاتِ وَالإِنْجِيلِ وَالزَّبُورِ وَالفُرْقَانِ وَلاَ حَوْلَ وَلاَ قُوَّةَ إِلاَّ بِاللهِ العَلِيِّ العَظِيمِ.لاَ إِلَهَ إِلاَّ اللهُ المَلِكُ الحَقُّ المُبِينِ مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللهِ صَادِقُ الوَعْدِ الأَمِينِ. إِنَّ اللهَ هُوَ الرَّزَّاقُ ذُو القُوَّةِ المَتِينِ.يَا اللهُ، يَا اللهُ، يَا اللهُ، يَا رَبِّ، يَا رَبِّ، يَا رَبِّ، يَا حَيُّ، يَا حَيُّ، يَا حَيُّ يَا قَيُّومُ يَا ذَا الجَلاَلِ وَالإِكْرَامِ أَسْئَلُكَ بِاسْمِكَ العَظِيمِ أَنْ تَرْزُقَنِي رِزْقًا حَلاَلاً طَيِّبًا بِرَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّحِمِينَ.

ﻳَﻣْﻠِﻴﺧَﺎ ﻤِﺜْﻟِﻴﻧَﺎ ﻤَﻜْﺜَﻟِﻴﻧَﺎ ﻣَﺮْﻧﻮُﺶْ ﺪَﺒَﺮْﻧُﻮﺶْ ﺸَﺎﺬَﻧﻮُﺶْ ﻜَﻔَﺸْﻄَﻄَﻴّﻮﺶْ ﻗِﻄْﻣِﻴﺮْ

Karınca duasının Türkçe okunuşu

Allahümme ya rabbi cebraile ve mikaile ve israfile ve azraile ve ibrahime ve ismaile ve ishaka ve yakube ve münzilel berekati vet tevrati vez zeburi vel incili vel furkan. Ve la havle ve la kuvvete illa billahi aliyyil azim. La ilahe illallahül malikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya rabbi, ya rabbi, ya hayyum, ya kayyum, ya zel celelli vel, ikram. Es’elüke ya rabbel arşil azimi en yerzükani rızkan halalen tayyiben birahmetike ya erhammer rahimin.Yemliha, mekseline, mislina, mernüş, debernüş, şazenüş, kefetatayyuş, kıtmir.

Baysem kanalına çok teşekkür ediyoruz.
Duanın gücü kanalına teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ