Beş şiş örgü çorap yapımı

Beş şiş örgü çorap yapımı çeyizlik ve sipariş alanlar içi harika bir örgü çorap yapılışı resimli ve video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Beş şiş çorap modeli arayanlar için şık bir örgü modelidir. Yapılışı sizler için video anlatımlı olması oldukça fayda sağlayacaktır.

Patik ve çorap yapılışları hanımlarımızın olmazsa olmazlarındandır. Büyüklerimizin kış boyunca ördüğü el işleri arasında yer almaktadır. Günümüzde hanımlarımızın da severek ördüğü ve kızlarının çeyizlerine yapılan örgü tekniğidir.

Sayfamızda çorap ve patik modelleri oldukça fazla bulunmaktadır. Sayfamızdan bir çok örgü patik modelini bulabilirsiniz. Yeni örgü çorap modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Beş şiş örgü çorap yapımı

38 / 39 ayaklar için uygundur.

5 Adet çorap şişi 3 numara kullanımı

1 Yumak patik ipi

Tığ kullanımı

Model bilek kısımdan başlanmaktadır. 56 İlmek atarak başlayalım, her şişe 14 ilmek gelmektedir. Haraşo tekniği uyguluyoruz. Toplamda 3 diş haraşo örelim. 3 Sıra düz örgü örelim, tekrar 3 sıra haraşo örerek bilek kısmını yapıyoruz. Modelin detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgü ve el işleri, patik modelleri ve çorap yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Beş şiş örgü çorap yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ