Beş şiş patik modelleri ve yapılışı

Beş şiş patik modelleri ve yapılışı

Beş şiş patik modelleri ve yapılışı örgü modelleri arasında patik örnekleri oldukça yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizlerin en favori örgü modelleri arasında patik yapılışları gelmektedir.

Patik modelleri özellikle beş şiş yapılışı büyüklerimizin çokça örgü modelidir. Büyük anneler torunları için, kızları ve gelinlerine örüp hediye ettikleri patik modelleri kış mevsiminde ayağımızda şık patik modelleri yer almaktadır. Farklı desen yapılışları kıyafetlere uyumlu renk seçimi ile görselliği ayağımızda dikkat çekmektedir.

Çeyizler bohçalarda olmazsa olmazı patik modelleridir. Beş şiş örnekleri farklı modeli ve yapılışı ile yine en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Anneler kızlarının çeyizine sayısızca patik modeli yapmaktadırlar. renk renk model çoğunluğu fazla yapılmaktadır.

Beş şiş patik yapılışları ayakta duruşu ve farklı bir çok örneği ile hanımlarımızın en çok tercih ettiği patik yapılışları olmaktadır. Çiçek teması, kuğu modeli, basit patik yapılışlarını video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Sayfamızda tığ işi, tunus işi ve iki şiş patik örneklerini bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Beş şiş patik modelleri ve yapılışı

Patik modeli burun kısmından başlayıp, 4 şişe eşit olarak arttırma yaparak istediğimiz ilmek sayısına ulaşıyoruz. Devamında istediğimiz model veya düz olarak örebilirsiniz. Yan ilmekler ayarlanıp topuk kısmı yapılmaktadır. Beş işi patik modelinde topuk kısmı tam oturan ve ayağımıza giydiğimizde gayet şık duran modeldir.

Patik modelleri, Örgü patik yapılışı, beş şiş patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Maviden örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Oyalar örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Beş şiş patik modelleri ve yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ