Bir zincir bir fıstık kare lif yapımı

Bir zincir bir fıstık kare lif yapımı yeni tasarım lif örnekleri ile sizlere merhaba diyoruz. Lif modellerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri her geçen zaman diliminde yeni örnekler ve güzel modellerle lif sevenlerin karşısına çıkmaya devem etmektedir.

Çeyizlik lif modelleri arayan arkadaşlarımız için sayfamızda güzel ve farklı lir örneklerini bulabilirsiniz. Takım lif modelinden, kare, yuvarlak, kese, uzun lif çalışmaları bulunmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlerin kolaylıkla yapmanızda yardımcı olacaktır. Yeni farklı lif yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Bir zincir bir fıstık kare lif yapımı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

Model anlatımında 2 numara tığ kullanılmıştır.

20 ye 20 kare zemin hazırlayalım. Sonrasında istediğiniz ip renk seçimi ile devam edelim. Lif kare zemini uç kısmından sayıp renkli ip ile fıstık uygulaması ile kenar detayı yapıp orta kısma çapraz şekilde fıstıkları on tane yapıyoruz. Modelimiz fıstık detaylı şekil alan modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Bir zincir bir fıstık yuvarlak lif yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Bir zincir bir fıstık kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://youtu.be/h47nQ29Ifxs
lif perisi arzu kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ